Najbardziej oczekiwane show tego roku już za kilka dni! Mowa oczywiście o Victoria’s Fashion Show 2017, które w tym roku odbędzie się w Szanghaju. Bieliźniana marka jak zwykle szykuje specjalną transmisję swojego pokazu, która w USA odbędzie się już 28 listopada.

ZOBACZ: TO OFICJALNE! GIGI HADID ZAŁAMANA! PODZIELIŁA SIĘ Z FANAMI SMUTNĄ INFORMACJĄ…

W Polsce często mamy problem z obejrzeniem pokazu. Całe szczęście z pomocą przychodzi stacja TLC, która co prawda emisję będzie miała miesiąc później, ale jesteśmy przekonane, że warto zaczekać!

Tym razem Aniołki przeniosą się do Chin, aby zaprezentować niezwykłą kolekcję, w tym olśniewający Fantasy Bra wart 2 miliony dolarów! To unikatowy model biustonosza zaprojektowany przez uznanego jubilera Mouawad, zdobiony diamentami, żółtymi szafirami i niebieskim topazem. Całość składa się z 6000 kamieni, które zostały osadzone w 18 karatowym złocie. Wykonanie Champagne Nights Fantasy Bra zajęło aż 350 godzin. Odsłonięcie prawdziwego dzieła sztuki zawsze stanowi kulminacyjny moment pokazu. W tym roku przygotowano także specjalną kolekcję we współpracy z kreatywnym dyrektorem Balmain – Olivierem Rousteingiem.

Oglądajcie koniecznie Victoria’s Fashion Show 2017 tylko w telewizji TLC już 6 stycznia 2018 roku!

ZOBACZ: KTO JEST SEXY WEDŁUG ANIOŁKÓW VICTORIA’S SECRET?

Nie możemy się doczekać, a Wy?