Tym komentarzem od kilku dni żyje polski show-biznes. Wywołał on niemałe poruszenie, szczególnie wśród fanów Dominiki Gwit. Tak – mowa oczywiście o słowach, które do aktorki skierowała w jednym z ostatnich odcinków Tańca z Gwiazdami Beata Tyszkiewicz.

Przypomnijmy, że jurorka oceniając występ Dominiki, pokusiła się o komentarz dotyczący jej wagi…

– Myślę, że te wszystkie żarty z pani strony mają tylko zasłonić prawdę. Jakby pani tak zrzuciła ze 20 kilo to byłoby pani lżej – stwierdziła.

style="overflow:hidden;">Te kilka słów wystarczyło do rozpętania prawdziwej burzy w szklance wody. W momencie opinia wygłoszona przez panią Beatę została okrzyknięta wyjątkowo nietaktowną i krzywdzącą. W stronę jurorki posypała się lawina niewybrednych komentarzy.

Gdy wydawało się, że sprawa ma jednak szansę już odrobinę przycichnąć, o komentarz pokusiła się sama Dominika. Do sprawy subtelnie odniosła się na swoim Instagramie.

Po co się spierać, po co zastanawiać…? Trzeba żyć, walczyć o siebie i swoje szczęście! #kocham #tańczę #śpiewam #żyję #tanieczgwiazdami #taniectoszczęście #dziękuję @agataukert #jestemkobietaidobrzemiztym #tanieczgwitami 😍 – napisała pod jednym ze zdjęć.

style="overflow:hidden;">Teraz przyszła pora na odpowiedź Beaty Tyszkiewicz…

Gwiazda została poproszona o skomentowanie całej sytuacji w rozmowie z magazynem Fakt.

Jeśli Dominice jest przykro, to bardzo ją przepraszam – stwierdziła. Nie zrozumiałyśmy się, naprawdę bardzo ją cenię jako aktorkę i nie chciałam skrzywdzić jej uczuć.

style="overflow:hidden;">

ZOBACZ TEŻ: Podczas, gdy wszyscy hejtują nogi Dominiki Gwit, na Instagramie same pozytywy

Myślicie, że to w końcu zakończy konflikt?

Nogło być inaczej...Beata Tyszkiewicz komentuje swoje słowa o wadze Dominiki!

Nogło być inaczej...Beata Tyszkiewicz komentuje swoje słowa o wadze Dominiki!

Nogło być inaczej...Beata Tyszkiewicz komentuje swoje słowa o wadze Dominiki!