Gdy myślicie o wydarzeniach pokroju rozdania Oscarów albo
Gali MET, na myśl przychodzą Wam raczej wspaniałe kreacje i przepych, z którym są one organizowane. Możemy się założyć, że gdy mowa o kulisach tego typu przedsięwzięć, do głowy nie przychodzi Wam raczej toalety… Cóż – najwyraźniej jest to błąd.

Pokazał to właśnie tegoroczny bal MET…

Niestety, to nie wspaniała wystawa modowych dzieł Rei Kawakubo/Comme des Garçons jest tematem podgrzewającym atmosferę na portalach modowych. Dyskusję o niej i samej gali inaugurującej przyćmiły zdjęcia zamieszczane przez zaproszone gwiazdy, modelki i celebrytki. Oczywiście nie chodzi o fotki ekspozycji…

Jednym z częściej poruszanych tematów w show-biznesie są aktualnie zakulisowe zdjęcia z balu, a dokładniej z toalet Metropolitan Museum of Art.

Tak, przez te małe pomieszczenia przewinęły się galowego wieczoru prawdziwe tłumy… To właśnie tam przeniosła się i trwała spora część „imprezy”. Wszystko uwiecznione zostało na niezliczonej ilości Snapów, filmów i selfie robionych pomimo wyraźnego zakazu.

Kogo dało się na nich zobaczyć? Oczywiście przewinęły się tu Kim Kardashian i Kylie Jenner, palące papierosy Behati Prinsloo i Dakota Johnson, a także naturalna, niewciągająca brzucha przed obiektywami fotoreporterów Hailey Baldwin

Hmm… Chyba nie takich relacji z gali oczekiwała Anna Wintour

annual bathroom selfie

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

This is where it’s at and yes, that is indeed Catherine Deneuve XPG.

Post udostępniony przez Prabal Gurung (@prabalgurung)