Świąteczny, radosny okres zbliża się już coraz większymi krokami. Jeszcze chwila i większość z Was zacznie nie tylko poszukiwać inspiracji i pomysłów na prezenty dla bliskich, ale i myśleć nad wyjątkową oprawą tych kilku dni w roku…

A gdyby tak podejść do zadania odrobinę inaczej w tym roku? Skupić się nie na samych upominkach, ale na niesamowitych emocjach i przeżyciach, które można potraktować właśnie jako prezenty… Brzmi ciekawie? Hmmm… Teraz wystarczy jedynie przejść do realizacji tego pięknego planu, z małą pomocą Groupon.

Jak z niej skorzystać?

Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie przygotowanym razem z Groupon!

Odpicuj swoją choinkę!
To propozycja dla tych z Was, którym marzy się wspaniała, przepięknie przyozdobiona choinka, natomiast nie zawsze stworzenie takiej było możliwe… Wystarczy, że prześlecie do nas zdjęcie swojego świątecznego drzewka z przeszłości, które wymaga „odpicowania”. Osoba, które prześle najciekawsze zdjęcie wygrywa drzewko bożonarodzeniowe marzeń! Nasza stylistka przyjedzie do Ciebie do domu z piękną choinką, którą profesjonalnie udekoruje.

Zgłoszenia na konkurs możecie przesyłać na adres [email protected] od 30 listopada do 6 grudnia 2016 roku. Nagrodą jest profesjonalnie przystrojone przez stylistkę drzewko świąteczne. Jego wartość to 700 zł. Czas realizacji nagrody przypada od 12 do 18 grudnia 2016 roku. Zdjęcie choinki zostanie wykorzystane na Facebooku Groupon.

Co powiecie na takie nietypowe podejście do tematu świątecznych prezentów? Emocje, niezapomniane przeżycia, wspaniałe wrażenia zamiast… hmmm… skarpetek z reniferem? My jesteśmy zdecydowanie na TAK! A Wy? Skusicie się?

AKTUALIZACJA – WYNIKI KONKURSU

Mamy laureatkę konkursu – jest nią Pani Iwona z Warszawy. Gratulujemy!

Dokładny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ

Nie chcesz kolejnych nudnych prezentów na święta? Oto konkurs dla Ciebie!
Zdjęcie zwycięskiej choinki Pani Iwony z Warszawy