Pierwsza ciąża była dla Nicole Richie pewnego rodzaju wybawieniem – zakończyła burzliwy etap w jej życiu, pełen imprez, kłopotów z prawem, używkami i zdrowiem.

Teraz Nicole jest już ustatkowaną mamusią, która oczekuje przyjścia na świat drugiego dziecka. Jest to czas dla niej bardzo intensywny – Richie realizuje się nie tylko w życiu rodzinnym, ale i w biznesie.

Niedługo po ukazaniu się jej linii biżuterii, gwiazdka wypuszcza na rynek kolekcję ciążowych ubrań, którą stworzyła dla A Pea in the Pod.

-„To znana i sprawdzona marka tworząca dla kobiet w ciąży, dlatego bardzo się ucieszyłam, gdy zaproponowali mi współpracę” – powiedziała Nicole. – „W tym wyjątkowym okresie, jak nigdy wcześniej odczuwa się potrzebę zmiany garderoby, jednocześnie jest to ostatnia rzecz, na jaką mają ochotę kobiety. Dlatego bardzo się starałam, aby rzeczy z mojej kolekcji sprawiły, że przyszłe mamy będą z radością robić zakupy”.

Fanki stylu Nicole – jej oryginalnej cygańskiej elegancji, z chęcią sięgną po ubrania przez nią zaprojektowane, szczególnie, że ceny nie są zniechęcające – wahają się od 48 do 148$.

Kolekcję Nicole Richie znajdziecie na stronie internetowej apeainthepod.com.

Jak Wam się podobają jej projekty?

 Nicole Richie projektuje dla kobiet w ciąży

 Nicole Richie projektuje dla kobiet w ciąży