Nicola Coughlan swoją obecnością na premierze filmu Barbie wywołała niemałe zamieszanie wśród fanów słynnego serialu Bridgertonowie.  Na czerwonym, a tak naprawdę na różowym dywanie pojawiło się wiele gwiazd. Uwagę przyciągnęła niewątpliwie Nicola Coughlan, która w filmie Barbie zagrała rolę Barbie dyplomatki. 

Bridgertonowie: sezon 3 z niespodzianką. Aktorka Phoebe Dynevor dała do zrozumienia, że to koniec jej przygody z serialem

Jak sama aktorka pisze na swoim koncie na Instargramie:

Kiedy dowiedziałam się, że Greta chce, żebym była częścią @barbiethemovie, i wtedy, że prawdopodobnie nie uda mi się tego zrobić z powodu mojego grafiku, po pierwsze byłam zachwycona i bardzo złamana. Więc kiedy zapytano mnie, czy chcę wpaść do Barbielandu, choć na krótko, moja odpowiedź była natychmiastowa i bardzo stanowcza tak.

Aktorka miała na sobie dopasowaną sukienkę w stworzoną z jasnoniebieskiego materiału. Całość zdobiona była wiszącymi kryształkami w kształcie łez od Swarovskiego. Dekolt w kształcie kwadratu powstał dzięki inspiracji modą z XIX wieku. Rękawy i gorsetowa góra również nie znalazły się tam przypadkowo. Stanowią kolejne elementy inspirowane modą z dawnych lat. Całość dopełniła biżuteria od jubilerów z Messika. Za cudowny makijaż odpowiedzialna była Neil Young, za włosy Halley Brisker.

Angelika Jurkowianiec wybrana Miss Polski 2023!

Całość nawiązywała do serialu Bridgertonowie, których akcja rozgrywa się w XIX wieku. Produkcja jest w trakcie kręcenia 3 sezonu, w którym to właśnie Nicola Coughlan będzie grać postać pierwszoplanową. Serialowa postać, w którą się wciela w Bridgertonach, czyli Penelope stwierdziła, że czas znaleźć sobie męża. Przez brak pewności siebie ma znacznie utrudnione to zadanie. Jak sama Nicola Coughman zapewnia, ujawniając filmowe smaczki, nie zabraknie scen pełnych miłości, na które fani serialu z niecierpliwością czekają.

Sonda

XIX wiek

Podoba ci się moda inspirowana XIX wiekiem?