Kiedy dwie siostry stają się w mgnieniu oka top modelkami, nie da się zapobiec porównywaniu ich do siebie. A to przecież największa zmora wszystkich sióstr na świecie! I mimo, że od pewnego czasu Gigi schowała się nieco za plecami siostry, ustępując jej miejsca, to właśnie wróciła na salony w wielkim stylu. Zobaczcie, jak prezentowały się siostry Hadid na imprezie Business of Fashion #BoF500.

ZOBACZ TEŻ: GIGI HADID W NAJMODNIEJSZYM MAKIJAŻU SEZONU! TE KOLORY RZĄDZĄ LATEM!

Gigi na ściance pozowała w najnowszej kreacji od Brandona Maxwella, która kosztuje 9 tysięcy złotych. Jednak to nie słonecznikowa sukienka przyciągała oczy wszystkich, a prześwitująca torebka z plastiku w której był zamknięty jedynie… różowy alkohol.

Na uwagę zasługuje również makijaż Gigi – piękne, brązowo-złociste smokey z czerwoną kredką na linii wodnej oka, mocny rozświetlacz i matowy róż na ustach świetnie uzupełniły stylizację modelki. Nie bez znaczenia są tu też włosy w stylu „wet hair”, które wyglądają bardzo seksownie.

Tymczasem jej siostra, Bella Hadid pozowała w białym kombinezonie w stylu a’la 2000 rok, z uwypuklonymi ramionami, uwydatnionym biustem i odkrytym brzuchem. Do tego kozaki z czubem i skórzane rękawiczki.

ZOBACZ TEŻ: CHYBA NAWET SAMA BELLA HADID NIE PODEJRZEWAŁA, ŻE JEJ MANICURE ZOSTANIE…

Również makijaż supermodelek był skrajnie różny – makijażysta Belli postawił na mocno kryjący podkład, rozświetlenie na buzi oraz ustach. Upięcie to uzupełnienie nawiązania do stylu z roku 2000 – wysoki tapir i mocne upięcie.

Która ze stylizacji oraz makijaży bardziej Wam się podoba? Gigi czy Belli?