Wszystkie wiemy, że na co dzień najbardziej poręczne dla nas są duże torebki, w których zmieścimy najpotrzebniejsze rzeczy. Jakiś czas temu niezwykle modne zrobiły się nerki, jednak wiele z nas nie decydowało się na ich używanie ze względu na niską pojemność.

Prosta marynarka w niezwykle modnym kolorze. To HIT z wyprzedaży Bershki. Wygląda cudownie!

Nerki: modne akcesoria

Na samym początku kojarzyły się tylko z elementem sportowej lub casualowej garderoby. W zeszłym roku mogłyśmy jednak zauważyć, że zaczęły się pojawiać nerki, które były odpowiednikiem torebek, które noszone były na biodrach. Od razu przypadły do gustu fankom mody, jednak ze względu na niewielkie rozmiary pozostawały one niepraktyczne. Na wyprzedaży w Bershce znalazł się jednak idealny, duży model, który z pewnością pomieści o wiele więcej przedmiotów!

Nerki z Bershki

W ofercie popularnej sieciówki znalazły się bardzo duże torebki-nerki. Dostępne są w trzech kolorach: czarnym, białym oraz cytrynowym. I to właśnie ta ostatnia wersja nas zauroczyła. Ten kolor wygląda oszałamiająco i świetnie pasuje do letnich stylizacji. Będzie się świetnie komponował z niezwykle modnym w tym sezonie kolorem lawendy. Torebka-nerka jest na tyle duża, że spokojnie włożysz do niej wszystkie niezbędne rzeczy. Jej wymiary to 22 x 24 x 5 cm. Torebka-nerka została przeceniona z 59,90 zł na 19,90 zł! Jeśli jesteście nią zainteresowane, to radzimy się śpieszyć, ponieważ w sklepie zostały ostatnie sztuki!

Ta sukienka to absolutny hit wyprzedaży. Możesz ją założyć nawet na wesele. Zostały ostatnie sztuki, dlatego nie zwlekaj z zakupem!

Nerki: stylizacja

Tak dużą nerkę możesz nosić na ramieniu, jako torebkę, lub przełożyć przez głowę. Świetnie wygląda noszona na plecach. To bardzo wygodna i niezwykle modna alternatywa dla klasycznych torebek. Pasuje zarówno do elegantszych stylizacji, jak i tych na co dzień.

Nerki źródło: bershka.com/pl