Blogerki urodowe co chwilę wymyślają nowe przepisy na diy maseczki do ciała i włosów, pasty do depilacji i peelingi. Ale kosmetyki to nie jedyny obszar, gdzie można wykazać się pomysłowością. Znaleziona na Twitterze sztuczka jest genialna, chociaż wcale nie dotyczy pielęgnacji.

BŁYSZCZYK DO WŁOSÓW. OTO SPOSÓB, KTÓRY ZAPEWNI CI BAJECZNY EFEKT LŚNIĄCYCH PASM

Chyba każda z nas miała zna z własnego doświadczenia sytuację, kiedy musiała pożegnać się z ukochana parą butów. Okazuje się, że ten sprytny hack może trochę wydłużyć czas, zanim będziemy musiały na dobre pozbyć się ulubionego modelu.

Użytkowniczka Twittera zdradziła sposób na wyczyszczenie swoich conversów. Wystarczy wymieszać w proporcji 1:1,5 sodę oczyszczoną i dowolny środek do czyszczenia albo mydło i namoczyć w nim buty.

CHCESZ WZMOCNIĆ DZIAŁANIE SZAMPONU? DODAJ DO NIEGO TEN SKŁADNIK Z KUCHNI!

Kiedy namokną weź szczoteczkę i zacznij szorować. Potem pozwól by buty lekko wyschły i wrzuć je do pralki. Na koniec posyp pudrem dla niemowląt.
Efekty są niesamowite. Kobieta opublikowała zdjęcie zabrudzonych butów przed i po zastosowaniu sztuki – na drugim zdjęciu conversy wyglądają jak nowe!