Natalia Siwiec wzięła ostatnio udział w instagramowej zabawie z fanami: „Pokaż zdjęcie jak…”. Fotomodelka pokazała w relacji swoje prywatne zdjęcia z młodości, na których aż trudno ją rozpoznać. Wśród rozmaitych próśb znalazło się również pytanie o zdjęcie z sekretnego ślubu celebrytki. Jak wyglądała jej suknia?

Natalia Siwiec zdecydowała się na zdjęcie sztucznych włosów. Wygląda o wiele lepiej?!

Natalia Siwiec: zdjęcia ze ślubu

Gwiazda wzięła spontaniczny ślub z Mariuszem Raduszewskim w 2012 roku w Las Vegas. Mimo, że są rodzicami 3-letniej córeczki Mii, nigdy nie zalegalizowali ceremonii w Polsce, więc Natalia formalnie dalej figuruje w urzędzie jako panna.

Przyznaje, że nigdy nie marzyła o wielkiej imprezie, która jest w naszym kraju tradycją. Choć para miała powtórzyć uroczystość, nigdy tego nie zrobiła.

Jeden z obserwatorów poprosił Natalię o opublikowanie fotki ze ślubu z Mariuszem. Celebrytka wstawiła ich zdjęcie z samochodu z dopiskiem:

W drodze do kapliczki…

Modelka ma na sobie skromną, satynową suknię i białe koturny z odkrytymi palcami. Włosy są naturalnie rozpuszczone.

Natalia Siwiec

Zdjęcia Natalii Siwiec z młodości

Natalia Siwiec została również poproszona o podzielenie się zdjęciami z okresu dzieciństwa i kiedy jeszcze była nastolatką. Już wtedy mogła pochwalić się bujnymi włosami i zgrabną figurą. Poniżej możecie sprawdzić, czy rzeczywiście jest do siebie podobna.

Niewinna gra pokazała jednak prawdziwe kulisy jej sławy. Okazuje się, że nawet w najgorszym momencie swojego życia dalej można stwarzać pozory i wyglądać perfekcyjnie. Natalia pokazała zdjęcia, kiedy była naprawdę smutna lub przeżywała swój najgorszy okres. W tym czasie pozowała na sesjach zdjęciowych w idealnym makijażu i fryzurze. To dało jej fanom do myślenia.

Celebrytka z chęcią podzieliła się też momentem, w którym była najszczęśliwsza. Nietrudno odgadnąć, że chodziło o… narodziny jej ukochanej córeczki, Mii. Natalia Siwiec

Gwiazdy, które dosłownie uciekły sprzed ołtarza. Rozstały się w ostatniej chwili!