Natalia Siwiec lubi od czasu do czasu zaskoczyć swoich obserwatorów jakąś metamorfozą. Modelka najczęściej zmienia jednak rysy twarzy, z włosami eksperymentuje trochę rzadziej. Ostatnio zaprezentowała światu nowy kolor włosów, a chwilę później… założyła perukę!

ZOBACZ: NATALIA SIWIEC EKSPERYMENTUJE… ZOBACZCIE JEJ NOWY KOLOR WŁOSÓW

Siwiec zdecydowała się na zaskakującą zmianę, która upodobniła ją do najsłynniejszej celebrytki świata. O kim mowa? Oczywiście, że o Kik Kardashian. Żona Kanye Westa od jakiegoś czasu mocno lansuje bardzo długie proste włosy, taka fryzura spodobała się także pani Siwiec.

Modelka postanowiła pochwalić się swoją zmianą na Instagramie. W opisie uprzedziła media, które będą porównywać ją do Kimmy.

– Marzyłam o tym by być jak Kim i się prawie udało . Chociaż ten jeden raz poczułam się jak prawdziwa gwiazda zza oceanu dzięki peruce @kajetangora . Marzenia się spełniają . 😂#sarkazm #ironia #beka #KimMaMonopolNaDlugieCzarneWlosy #ZetnijCzarneDługieWłosyNieOdgapiajOdKim – napisała Natalia.

ZOBACZ TEŻ: NATALIA SIWIEC W KREACJI JAK DO CIOCI NA IMIENINY

Jak Wam się podoba w takiej odsłonie? My musimy przyznać, że ciężko nie porównywać jej do Kardashian, w końcu wygląda prawie identycznie!