24-latnia Natalia Janoszek od zawsze marzyła o karierze modelki i aktorki.

Mimo, że mierzy jedynie 165 cm wzrostu w 2009 roku reprezentowała Polskę w międzynarodowym konkursie piękności Miss Peace International na Cyprze. W 2012 roku zdobyła tytuł Supermodel Poland i jako pierwsza Polka wzięła udział w konkursie Supermodel International w Tajlandii.

To nie koniec sukcesów pięknej Polki! W ubiegłym roku modelka dostała się do finałowej 12-tki w konkursie Miss Bikini Universe w Chinach.

Natalia ma na swoim koncie udział w znaczących produkcjach filmowych. Bollywood pokochało ją za Dreamz oraz Flame, w Hollywood zagrała w The Green Fairy i Nikki.

Jak sama twierdzi, mało kto wierzył w jej sukces. Dziś jest prawdziwą gwiazdą w Bollywood, na której punkcie szaleją fani.

– Mam czterech ochroniarzy, bo zdarzało się, że ludzie zdzierali ze mnie ubrania albo spali pod moim hotelem.

Jak dostała swoją pierwszą rolę?

Podczas konkursu Supermodel International w Tajlandii zostałam zauważona przez producenta filmów Bollywood i zaprosił mnie na casting. Dostałam rolę i później jakoś poszło!

Poznajcie naszą sympatyczną rodaczkę:

Natalia Janoszek - w Indiach jest gwiazdą! (VIDEO)
Wszyscy mówili, że nie zrobię kariery” – wyznaje Natalia. Swoją konsekwencją i uporem udowadnia, że można spełniać marzenia. Na koncie ma udział w wielu konkursach piękności, została m.in. Miss Bikini Universe 2013.

Natalia Janoszek - w Indiach jest gwiazdą! (VIDEO)
fot. Pytanie na śniadanie (YouTube)

Natalia Janoszek - w Indiach jest gwiazdą! (VIDEO)

Natalia Janoszek - w Indiach jest gwiazdą! (VIDEO)