Rok 2018 był okresem wielu zmian w show biznesie. Również na głowach gwiazd wiele się działo – przedziwne koloryzacje, boby, loby, nietwarzowe grzywki a nawet pastelowe róże. Oto ranking gwiazd, które najbardziej nas zaskoczyły swoimi wyborami we właśnie kończącym się roku.

ZOBACZ TEŻ: ARIANA GRANDE WYZNAŁA SEKRET, KTÓRY DOPROWADZI WAS DO ŁEZ

Hailey Baldwin/Bieber

Żona Justina najpierw delikatnie ścięła swoje włosy tylko po to, by je zafarbować na różowo, a następnie ściąć prawie na chłopaka. Nie możemy doczekać się kolejnych metamorfoz!

Anja Rubik

Wszystkich zaskoczyła decyzja Anji o pofarbowaniu na rudo włosów. Szybko jednak okazało się, że była to zaplanowana, krótkoterminowa koloryzacja, która miała na celu przyciągnięcie uwagi do pokazu YSL.

Leighton Meester

Gwiazda serialu “Plotkara” znana jest ze swojego czekoladowego brązu. Kiedy pokazała się swoim fanom w tlenionym blondzie, wszyscy byli w szoku. My nadal jesteśmy!

Małgorzata Rozenek

Najpierw zdjęła doczepy, później zdecydowała się na ścięcie włosów. Naszym zdaniem świetnie prezentuje się lobie!

ZOBACZ TEŻ: NOWA FRYZURA GIGI HADID BARDZO JĄ ODMŁADZA. MYŚLICIE, ŻE STANIE SIĘ NOWYM HITEM?

Lucy Hale

Żeby nadążyć za Lucy, trzeba się dobrze orientować w czasie. Gwiazda na początku roku zafarbowała włosy na blond, po to, by kilka tygodni później przyciemnić włosy… i ponownie wrócić do blondu!

Anna Lewandowska

Żona Roberta Lewandowskiego ma w życiu twarde zasady, których mocno się trzyma. Za to też kochają ją jej fani. Jednak nieoczekiwana grzywka, która pojawiła się na głowie celebrytki, do dzisiaj nieco odbija się czkawką. A Wam podoba się w takiej wersji?

Khloe Kardashian

Jako jedyna z sióstr Kardashian-Jenner trafiła do naszego zestawienia. Dlaczego? Bo wierzymy, że nowe, pastelowe włosy to nie jest peruka. I naprawdę nam się podoba!