Choć gwiazdy robią, co mogą, aby na czerwonych dywanach prezentować się nieskazitelnie, to jednak im również zdarzają się mniejsze lub większe wpadki.

Żeby więc przywitać Nowy Rok z uśmiechem, przygotowałyśmy dla Was zestawienie największych gaf 2011 roku.

Mamy nadzieję, że wprawią Was w dobry nastrój:

 
Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk powinna raz na zawsze zapamiętać, że metki na ubraniach to nie ozdoby, ale jedynie dostarczycielki informacji na temat sposobów prania i prasowania wymarzonej kreacji.

Beyonce KnowlesBeyonce Knowles

Choć Beyonce Knowles dołożyła wszelkich starań, aby na gali Metropolitan Museum of Art prezentować się bezbłędnie, to jednak nie wzięła pod uwagę faktu, że obcisła suknia od Emilio Pucci skutecznie uniemożliwi jej wchodzenie po schodach. Zamiast westchnień zachwytu, piosenkarkę tym razem żegnały gwizdy.

Kim KardashianKim Kardashian

Kim Kardashian uwielbia eksponować pośladki. Czy jednak tym razem, aby trochę nie przesadziła?

Gabriela PacholarzGabriela Pacholarz

Gabriela Pacholarz nie dość, że nie trafiła z kreacją, to na dodatek okazało się, że jej przeźroczyste body to plagiat projektu Katarzyny Wyrozębskiej. Ładnie to tak odgapiać?

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk

I znowu Agnieszka Włodarczyk. Czy nikt nie mówił jej, że z solarium nie można przesadzać?

Elle FanningElle Fanning

Elle Fanning może i zdobyła tytuł najlepiej ubranej nastolatki, jednak jej buty przez długi czas będą jeszcze straszyły nas po nocach.

Ashley JuddAshley Judd

Ashley Judd to kolejna ofiara nieumiejętnie nakładanego pudru. A wystarczyło przed wyjściem raz jeszcze rzucić okiem w lustro.

Claire DanesClaire Danes

Tłuste włosy? Fuj! Tłuste włosy na czerwonym dywanie? To dopiero wpadka! Nic dziwnego, że Claire Danes tak rzadko pojawia się ostatnio na hollywoodzkich salonach.