Trudno wykonać najmodniejszy makijaż ust w dobie szybko zmieniających się trendów. Niezależnie od tego ile miałaś lat w 2002 roku mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Najbardziej pożądany beauty trend tamtych lat powraca na usta całego świata. Dosłownie i w przenośni. O jaki makijaż ust chodzi? Już spieszymy z tłumaczeniem.

Najmodniejszy makijaż ust na jesień 2017

Nie wiemy, w jaki sposób przetrwałaś lata perfekcyjnego zmatowienia ust, ale możemy się założyć, że zawsze miałaś przy sobie tubkę błyszczyku do ust. Jeśli tak, powinnaś wiedzieć, że błyszczyki powracają w zawrotnym tempie! Przykładem może być choćby Beyoncé lub modelki na pokazach Giambattista Valli. Wiele wyjątkowych kobiet stawia na naturalne błyszczyki do ust.

Najlepszy błyszczyk do ust- który wybrać?

Aby odtworzyć ten nawracający trend i wykonać najmodniejszy makijaż ust wystarczy rzucić okiem na nowe odcienie błyszczyków do ust Fenty Beauty lub holograficzne tekstury Huda Beauty. I choć ważny jest kolor, pamiętaj także o odpowiedniej pielęgnacji. Błyszczyki nawilżające to najlepsze, co możesz dać swoim ustom.

Jak wykonać najmodniejszy makijaż ust?

Przejdźmy do najprzyjemniejszej części. W przeciwieństwie do matowych szminek, wykonanie makijażu błyszczykiem nie wymaga wstępnej obróbki. Co więcej wykonując makijaż błyszczykiem, możesz być znacznie mniej dokładna! Dzięki temu najmodniejszy makijaż ust wykonasz w dowolnym momencie dnia. Jaki z tego morał? To trend, który pokochają leniuszki! I nie tylko!

ZOBACZ TEŻ: USTA W STYLU KYLIE JENNER? WYPRÓBUJ BŁYSZCZYKI POWIĘKSZAJĄCE USTA! (FOTO)

Macie swoje ulubione błyszczyki?