Domowa kwarantanna nie zwalnia nas z obowiązku dbania o zdrowie i zgrabną sylwetkę. Ćwiczenia na macie mogą być tak samo efektywne, jak trening wykonany w fitness klubie czy siłowni. Kluczem do sukcesu jest spora dawka motywacji i wygodne ubranie. Strój do ćwiczeń znajdziesz teraz w Sinsay! Nowa odsłona kolekcji Gym Hard została stworzona z myślą o miłośniczkach jogi i pilatesu. Wybór legginsów, bluz i sportowych staników dopełniają liczne akcesoria, które sprawdzą się podczas domowego treningu.

Nowa kolekcja Mohito przywodzi na myśl beztroskie chwile radości, za którymi tęskni każda z nas

Strój do ćwiczeń – najlepsze perełki od Sinsay!

Wygodny strój do ćwiczeń to podstawa udanego treningu!  Dlatego w tym roku kolekcja Gym Hard nawiązuje do popularnego trendu na samodzielne ćwiczenia, które łączą rozciąganie i medytację. Jej bazę stanowią sportowe ubrania, utrzymane w modnych odcieniach: od śliwki przez brudny róż i czerwień po zgaszoną zieleń. Nie zabrakło sportowych topów i legginsów w klasycznej czerni, wśród których uwagę zwracają panelowe modele ze wstawkami z siateczki.  Oprócz tego całość dopełnia szary zestaw z bezszwową bluzą oraz wybór klapków, sneakersów i toreb treningowych.

Przejrzałyśmy całą kolekcję i wybrałyśmy najlepsze perełki! A wśród nich znajdziecie nie tylko wygodne legginsy i sportowe staniki! Poza funkcjonalnymi ubraniami, kolekcja wyróżnia się ogromnym wyborem sportowych akcesoriów. Zwolenniczki jogi docenią kostki, wałki i koła, dzięki którym domowy trening będzie bardziej efektywny. W rozciąganiu się i pilatesie pomogą z kolei specjalistyczne taśmy, piłka i poduszka sensomotoryczna. Nie zabrakło też uniwersalnych akcesoriów, na które składają się mata do ćwiczeń, skakanka, a nawet wygodne baletki treningowe.

1
1

Bluza GYM HARD

Sinsay

49,99 PLN

Kup teraz
mata
2

Mata gimnastyczna GYM HARD

Sinsay

19,99 PLN

3
3

Legginsy GYM HARD

Sinsay

39,99 PLN

Kup teraz
4
4

Top sportowy GYM HARD

Sinsay

19,99 PLN

Kup teraz
5
5

Biustonosz sportowy GYM HARD

Sinsay

19,99 PLN

Kup teraz