Szukamy trendów, podziwiamy, czasem krytykujemy.

Oto 10 fryzur minionego tygodnia pod przysłowiową lupą:


1. Kim Kardashian w swojej „firmowej” fryzurze, czyli delikatne loki z przedziałkiem pośrodku. Ta fryzura jest wiecznie modna, ale trzeba się przy niej napracować.

Tutaj przeczytacie, co sama Kim mówi o swoich włosach, sposobie pielęgnacji i ich układania.


2. Prosty koczek Katy Perry. Nie taki całkiem poważny – włosy nie są ciasno spięte. Fryzjer zostawił im trochę luzu, przez co fryzura nie dodaje lat.


3. Joanna Krupa w swoich blond falach prezentuje się ładnie, ale i… nudno!. Włosy tak naprawdę ułożone są bez pomysłu – góra oklapła, dół wciąż jest puszysty.


4. Shakira swoje długie włosy wyprostowała i ścisnęła w ciasny, asymetryczny ogon. Zauważcie, że pukle zebrane są po tej stronie, co przedziałek.


5. Joss Stone w długich, kręconych włosach przerzuconych na jedno ramię wyglądała niezwykle elegancko. Podziwiamy jej piękny, naturalnie wyglądający kolor włosów, tak trudny do osiągnięcia. To zmysłowa mieszanka rudych, orzechowych i blond odcieni. Fryzjer się naprawdę spisał.


6. Natalie Portman w sesji dla magazynu V pokazuje pazur. Szkoda, że w stylu Rihanny – skojarzenie jest nieodparte. W końcu to ona wylansowała „koguty”.


7. Nie, to nie są prawdziwe włosy Evy Longorii. Jej naturalne pasma sięgają ramion i nie ma ich tyle, by obdzielić trzy głowy. To, co widać na zdjęciu, to doczepiane kosmyki. Trzeba jednak przyznać, że jej w takiej fryzurze nad wyraz dobrze, choć to dość ryzykowna fryzura – jest urocza, ale łatwo z nią przesadzić, co może skutkować efektem odwrotnym do zamierzonego.


.8 Charlize Theron wybrała styl lat 30. i chyba nie była to jej najlepsza decyzja. Tak intensywna szminka nieco odbiera jej wielkiego uroku, a włosy wyglądają na przesuszone.


9. Eva Mendes – do jej fryzurzy nie potrzebny jest ani fryzjer, ani wprawna ręka. Wystarczy spinka, gumka, cokolwiek. Za to jaką trzeba mieć twarz, żeby w tak luźnej, niedbałej odsłonie móc pojawić się na premierze filmowej!


10. Rihanna na niedawnej imprezie Kobiety Glamour pokazała elegancką wersję swojego irokeza. Jak się okazuje to odważne ścięcie ma wiele twarzy. Ta podoba nam się niesamowicie.