Kobieta zmienną jest, co potwierdzają wyniki rankingu na najbardziej pożądanych mężczyzn w Polsce, który zorganizowaliśmy z ZaadoptujFaceta.pl. Trzy pierwsze pozycje zajmują debiutanci. Bezapelacyjnie wygrał Michał Szpak!

Mężczyzną, którego najchętniej „zaadoptowałyby” Polki, jest Michał Szpak. Zdobył przygniatającą większość – 31 proc. głosów. Piosenkarz reprezentujący nasz kraj podczas ostatniej Eurowizji pokazał też swoją „inną” twarz w programie „Agent Gwiazdy”. Kiedyś uważany za lekkoducha, teraz stał się dla kobiet uosobieniem towarzyskiego, piekielnie utalentowanego faceta.

Na drugiej pozycji znalazł się główny bohater ostatnich dwóch części „Pitbulla”, Piotr Stramowski (11 proc.). Piękny zarost, zadziorny irokez, filmowy związek z Mają Ostaszewską czy po prostu niesamowity talent aktorski skłoniły Polki do zagłosowania właśnie na niego?

Dużym zaskoczeniem jest ostatni na podium Paweł Opydo (10 proc.). To bloger i vloger, znany między z serii filmików wyśmiewającej słabe, według niego, książki.

Najgorętszym mężczyzną w Polsce jest... ZNAMY WYNIKI!

Świetnie poradzili też sobie polscy sportowcy: piłkarze Jakub Błaszczykowski i Grzegorz Krychowiak zajęli odpowiednio 5. i 10. miejsce. W porównaniu z ubiegłorocznym rankingiem swoją pozycje o 29 miejsc poprawił Marcin Prokop. W czołówce pozostają Igor Herbut i Marcin Dorociński (miejsca 6. i 7.).
Portal i aplikacja mobilna ZaadoptujFaceta zorganizował w tym roku podobny ranking również w innych krajach, m.in. we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Brazylii, Kolumbii, Meksyku czy Argentynie. Czym wyróżniają się wyniki w Polsce? –W krajach europejskich takich jak Polska czy Hiszpania, głosujące są bardziej przywiązane do „produktów krajowych”! – żartuje Tassia Miller, marketing manager ZaadoptujFaceta.pl. –W tym roku dodaliśmy kilka zagranicznych gwiazd, cieszących się międzynarodową popularnością, lecz Polki postawiły na gwiazdy rodzimego pochodzenia – dodaje Miller. Najwyżej sklasyfikowany Ryan Gosling był dopiero 17.

Słabo poradził sobie Kuba Wojewódzki (34. miejsce) i Michał Figurski (99. pozycja). Najpopularniejszymi polskimi facetami są zdecydowanie muzycy, aktorzy, blogerzy. Tuż za nimi w rankingu możemy znaleźć sportowców i dziennikarzy. Pełne wyniki dostępne są na stronie www.100facetow.pl.

To już 4. edycja rankingu TOP 100 Facetów do Zaadoptowania, w której o ostatecznych wynikach decydują same kobiety. Rok temu wygrał bloger modowy Ekskluzywny Menel.

Współorganizatorem TOP 100 jest ZaadoptujFaceta.pl – portal i aplikacja przedstawiająca się jako „sklep z mężczyznami”. Ma już 15 mln użytkowniczek i użytkowników w dziesięciu krajach.