Dom mody Jad Ghandour Couture we współpracy z marką Danasha Luxury przygotował kreację, która, w ich mniemaniu, stanowić ma idealną suknię na czerwony dywan. Czy taka będzie faktycznie? O tym przekonamy się już na dniach, kiedy do sieci trafią zdjęcia dokumentujące pokazy w ramach Miami Fashion Week, wtedy to bowiem kreacja ma zaliczyć swój debiut. Na razie w sieci dostępny jest szkic przedstawiający suknię godną ekranizacji Kopciuszka.

Suknia na pewno jednak będzie najdroższą z galowych sukni – jej koszt wyceniono na 1,5 miliona dolarów! Skąd taka cena? Do realizacji projektu użyto najdroższych, najbardziej luksusowych materiałów, detale zaś wykończono diamentami i 18-karatowym złotem.

Ghandour twierdzi, że suknia jest idealna, bo pomimo tego, że została wykonana z najdroższych dostępnych materiałów, nie wygląda kostiumowo ani zbyt bogato.

Jak na razie szkic mówi co innego, ale pozostaje nam czekać do pokazu, który będzie miał miejsce 20 marca. Obecnie cenna suknia trzymana jest pod kluczem, a na wybiegu zaprezentować ma ją nie ujawniona jeszcze mediom gwiazda.