Butami, które w tym roku powróciły do modowych łask i na nowo rozkochały trendsetterki z całego świata, są z pewnością baleriny. Latem i jesienią nosiłyśmy je głównie w wersji Mary Jane, z uroczym paseczkiem przy kostkach. Równie modną opcją były klasyczne, miękkie baletki z minimalistyczną kokardką. Modelu, który aktualnie jest na topie, nikt się jednak nie spodziewał.

Maffashion założyła najmodniejszą kurtkę tej zimy. Wiemy, gdzie kupić podobne!

Futrzane baleriny na zimę 2023/24

Okazuje się, że baletki można nosić przez cały rok, nawet przy chłodniejszych temperaturach. Zimowa wersja balerin jest bowiem… futrzana. I choć złośliwi mogliby stwierdzić, że buty w tym wydaniu bardziej przypominają kapcie, futrzaste baletki szturmem zdobywają modowe wybiegi. Trend, choć kontrowersyjny, powoli przenosi się również na ulice.

Jak trendsetterki stylizują ten rodzaj obuwia? Tutaj wyobraźnia nie zna granic. Baleriny z futerkiem są łączone z oversizowymi swetrami, jedwabnymi spódnicami, szerokimi spodniami, a nawet skarpetami i miniówkami. W każdym wydaniu – co całkowicie zrozumiałe – to jednak one wychodzą na pierwszy plan.

Jak podoba wam się ten trend?

Zobacz także: 7 boskich par dżinsów ♥

1a
1

Futrzane baleriny Kazar

419,30 zł

Kup teraz
3
2

Futrzane baleriny

219 zł

Kup teraz