Pogoda powoli zaczyna się poprawiać, a my coraz chętniej rezygnujemy z ciepłych okryć na rzecz lżejszych. Wraz ze zmianą temperatury zmieniają się także nasze stylizacje. Pora powoli zacząć zapominać o zimowych trendach i skupić się na tym, co czeka nas w nadchodzącym sezonie. A zdecydowanie jest na co oczekiwać! Tegoroczna wiosna, na przekór sytuacji, w której wciąż się znajdujemy, jest kolorowa i wesoła. Niektóre trendy są zaskakującymi powrotami z poprzednich sezonów. Jednym z nich są… kolorowe rajstopy.

Polska marka jako pierwsza wyprodukowała rajstopy z recyklingu. Genialna kolekcja marki Gabriella!

Rajstopy na pierwszy plan

Od kilku lat było o nich cicho, jednak wszystko zapowiada, że teraz ponownie wrócą do łask i staną się niezwykle modnym dodatkiem do każdej stylizacji. Pojawia się coraz więcej rodzajów, kolorów oraz… wzorów. Kolorowe rajstopy będą must have tego sezonu. Od tej pory rajstopy nie mają za zadanie jedynie chronienia nas przez zimnem, ale także będą podkreślać nasze ubrania. Koniecznie zobacz, jakie będą najmodniejsze rajstopy i po prostu baw się swoimi stylizacjami, tworząc unikalne zestawienia.

Fale w hollywoodzkim stylu. Wypróbuj najnowszy sposób na stylizację przy użyciu rajstop

Kolorowe rajstopy

Jeśli obawiasz się zbyt krzykliwych kolorów lub wzorów, wykorzystaj klasyczne rajstopy z delikatnymi wzorkami. Monochromatyczne zestawienie także będzie ozdobne, a dodatkowo nie będziesz musiała czuć się skrępowana. Wybierz wzór udający szew na tyle nogawki, wszelkiego rodzaju napisy, wzorki, koronki, groszki, gwiazdki – możliwości jest nieskończenie wiele! Jednakże nie obawiaj się wypróbować czegoś bardziej szalonego. Intensywne, jednolite kolory będą fantastycznie wyglądać, jeśli dobierzesz je do ubrań w deseń, np. w modną kratę. Lub istnieje druga opcja – total look, czyli rajstopy dobrane pod kolor całej naszej stylizacji. Wzorki są również mile widziane. Kwiaty, geometryczne i zwierzęce printy są jak najbardziej na topie! Jest spośród czego wybierać, więc każda z nas z pewnością znajdzie coś dla siebie. Jak Wam się podobają takie rajstopy? Planujecie ich używać w swoich stylizacjach?