Nasze podejście do dziwnych trendów w modzie zazwyczaj wygląda mniej więcej tak: wzdrygamy się, żartujemy z nich, aż w końcu skręcamy za róg i cała sprawa zaczyna się odwracać. Spodziewamy się więc, że podobnie będzie w przypadku uznanego za najbardziej chaotyczny trend 2021 roku: spodni z dziurami na biodrach.

Z czym nosić damskie spodnie joggery? Sprawdź!

Kolekcje wiosenne 2021 ostrzegały nas, że dziury staną się nowymi kropkami. Nie mogłyśmy przewidzieć jednak, że przez całe lato wycięcia na biodrach będą pojawiały się również u gwiazd. Bella Hadid zaprezentowała spodnie z prostą, czarną parą spodni. Kim Kardashian miała zaś na sobie koronkową sukienkę z wycięciami… spacerując po Watykanie.

Spodnie z dziurami na biodrach były bez wątpienia najczęściej trafiającym na okładki zagranicznych tabloidów elementem garderoby. Szybko stały się też koniecznością dla odważnych miłośników mody na całym świecie. Stylizacje z tymi spodniami w roli głównej zostały w końcu przyjęte zarówno przez projektantów, jak i sieciówki takie jak na przykład Zara, H&M, czy Bershka

Kim Cattrall subtelnie dała znać, co myśli o kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”. Co zrobiła aktorka?

Sonda

Stylizacja Meghan Markle

Co sądzisz o burgundowej stylizacji Meghan Markle?

hmgoepprod
1

Cut Out Mom Jeans

99,99 PLN

Kup teraz
0264326800_1_1_3
2

Spodnie dzwony z wycięciem

89,90PLN

Kup teraz