Internet, a zwłaszcza media społecznościowe zalewane są interpretacjami metalicznego makijażu, dlatego przyszedł czas na podsumowania. Na co warto zwrócić uwagę, a co lepiej puścić w niepamięć? Jak wygląda najmodniejszy makijaż brwi jesieni 2017? Przekonaj się sama!

Metaliczny makijaż a modne brwi

Artystka makijażu i stylizatorka brwi Hannah Mutze o modnych brwiach opowiada z miłością i oddaniem. We wspaniały sposób daje nam do zrozumienia, że brwi to niezwykle ważny element kobiecej urody. O poradnikach wykonywania makijażu brwi (YouTube, Instagram) mówi jak o wielkiej szansie na rozwój branży urodowej.

W końcu uświadomiliśmy sobie, jak wielką moc mają brwi i jak wspaniałą zabawą, może być ich kreowanie– dodaje Hannah.

Hannah przyznaje również, że większość stylizacji, które napotykamy w Internecie, nie nadaje się do codziennego makijażu. Nie oznacza to, że ich stonowane wersje i rozmaite interpretacje nie wchodzą w grę. Według stylistki jesień 2017 upłynie pod znakiem metalicznego makijażu. Zwłaszcza metalicznych brwi. Dior zaproponował taką stylizację brwi już trzy lata temu, jednak dopiero teraz kobiety są na to gotowe.

ZOBACZ TEŻ: UWAGA! METALICZNY AKCENT WRACA NA SALONY! GWIAZDY POKOCHAŁY TEN TREND

Jak pielęgnować modne brwi?

W jednym z wywiadów Mutze zwróciła się z prośbą do wszystkich kobiet. Zależy jej, abyś za wszelką cenę dała się porwać najgorętszym trendom lat 90. Eksperymenty są ważne, ale głównie przy użyciu ołówków, żeli oraz pudrów. Unikaj zbyt częstego regulowania pęsetą oraz woskiem. Jeśli poczułaś zew metalicznych brwi, nałóż na włoski niewielką ilość złota lub jeśli wolisz srebra.

Pamiętaj, że zabawa stylizacją brwi nie musi oznaczać spiczastych, nażelowanych, wypolerowanych do przesady konstrukcji. Może oznaczać, że występujemy przed szereg brwi pierzastych i wchodzimy do zupełnie nowego świata, gdzie brwi są oswojone i piękne.

Podobają się Wam?

#remembering #lastyear #photoshoot #makeup #hair #goldenbrows con @corvi + @_caravana_

Post udostępniony przez C A T A M O N T E S (@catalinamontes)

#goldenbrows @seesteinen_

Post udostępniony przez 👁‍🗨 iAngelinа. ًًً (@linartister)