Dziś mamy dla Was kolejny sposób na pozbycie się niechcianych wągrów i pryszczy. Po olejku pichtowym przyszedł czas na kolejny naturalny i godny polecenia hit kosmetyczny: mydło węglowe!

Jest to mydło o największej zawartości naturalnej gliceryny, najłagodniejsze, najsilniej nawilżające o bardzo silnych własnościach przeciwbakteryjnych, przeciwwirusowych i przeciwzapalnych.

Co bardzo istotne, mydło jest odpowiednie dla szystkich rodzajów skóry, także dla skóry delikatnej i skłonnej do podrażnień. Nadaje się do mycia włosów i do higieny intymnej.

Jak działa mydło węglowe?

Bardzo dokładnie oczyszcza pory, usuwa toksyny i zanieczyszczenia. Zawarty w nim węgiel aktywny znany jest ze swoich właściwości absorbujących toksyny przez co nie tylko działa powierzchniowo, ale również wnika do głębszych warstw skóry.

Przy regularnym stosowaniu rozjaśnia koloryt skóry oraz likwiduje drobne przebarwienia. Pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną nie zatykając przy tym porów.

Jedynym minusem mydełka jest jego trudna dostępność w mydlarniach i sklepach z naturalnymi kosmetykami. Najprościej jest nabyć mydełko przez internet.

Mydło węglowe - rozwiązanie dla cery skłonnej do pryszczy

Mydło węglowe - rozwiązanie dla cery skłonnej do pryszczy