Koncert mikołajkowy na wrocławskim Rynku to był prawdziwy wysyp gwiazd. Na scenie zaprezentowali się artyści, kitórych piosnenki były najczęściej pobierane z portalu Muzodajnia.pl. Zaśpiewały więc Doda, Ewa Farna, Anna Wyszkoni, zespoły Pectus, Volver, Kombi, Afromental a z panów pojawili się Stachurski, Mrozui Robert M..

My oczywiście oprócz muzyki największą uwagę zwróciłyśmy na kostiumy piosenkarek.

Doda pokazała się w lateksowym, srebrnym stroju, w cielistym kostiumie z czarnym futerkiem i czarnych skórzanych pasach krzyżujących się na ciele, miała także okulary z podnoszonymi szkłami. Jeżeli chodzi o nią, to na takich imprezach nie zawodzi – kosiumy zawsze wyglądają efektownie.

Anna Wyszkoni poszła w innym kierunku. U niej także pojawił się błyszczący akcent w postaci żakietu, jednak uwagę skupiała przede wszystkim skórzana mini spódnica. Piosenkarka dobrała do całości szarą bluzkę, chustę i czarne szpilki.

Ewa Farna na scenie wystąpiła w złotym topie, czarnych rurkach i czarnym, obszernym futerku. Poza sceną można było ją zauważyć w białej tunice w paseczki. W porównaniu do pozostałych pań, jej stylizacja wydawała się najprostsza, Farna nie przebrała się za kogoś innego.

Zobaczcie zdjęcia:


Doda


Doda


Ewa Farna


Doda


Anna Wyszkoni


Doda


Anna Wyszkoni


Ewa Farna