Każdy z nas zna taką osobę, która potrafi wyczarować świetny zestaw z pozornie zwyczajnych ubrań. Pewnie w dużej mierze jest to zasługa stylu, lecz dużo częściej jest to dzięki… inspiracjom. Jeśli jesteś wrażliwą osobą, inspirację znajdziesz wszędzie. Najprostszym i najłatwiejszym jednak sposobem jest przyjrzenie się stylizacjom osób z lat ‘60 czy ‘70 – zapewniam, że znajdziesz tam wiele inspiracji. Tak jak sukienka Sinead McKeefry, która z prostej sukienki z Zary zrobiła prawdziwy hit!

Wygląda na to, że wystarczy naprawdę niewiele, by zmienić prostą sukienkę w przedmiot pożądania. W przypadku prostej, cekinowej sukienki wystarczył… pasek.

ZOBACZ TEŻ: ODKRYTE SZPILKI BĘDĄ HITEM TEGO KARNAWAŁU! OTO NAJGORĘTSZE PARY WEDŁUG REDAKCJI

Nikt nie wie tego lepiej niż stylistka Sinead McKeefry, która zajmuje się stylizacją modelek oraz wielkich gwiazd, nie tylko na wielkie wyjścia, lecz także na okładki magazynów. Jej doświadczenie i wiedza pozwoliły jej zrobić karierę w tym zawodzie.

A teraz też stała się popularna za pomocą jednej sukienki z Zary, która wyprzedała się błyskawicznie po tym, jak stylistka pokazała ją na swoim instagramie. Jej fani nie mogli się nadziwić, że sukienkę kupiła za nieco ponad 300 zł w hiszpańskiej sieciówce.

ZOBACZ TEŻ: NIE WIESZ, JAK DOBRAĆ KOLOR PAZNOKCI DO SWOJEGO STYLU? MAMY NA TO ŚWIETNY SPOSÓB

W Polskiej Zarze został obecnie jedynie rozmiar S . Skusicie się na ostatnie sztuki? Zobaczcie, jak świetnie się prezentuje!