Julia Wieniawa postawiła na fantastyczną monochromatyczną stylizację w najmodniejszym kolorze tego lata. Jeśli szukasz inspiracji na supermodny ubiór za niewygórowaną cenę, Julia ma dla Was świetne dodatki. Te buty oraz torebka pochodzą z kolekcji CCC. Wyglądają świetnie? Zwłaszcza żółte buty!

Buty i torebki inspirowane trendami z lat 70., 80. i 90. w przepięknej kapsułowej kolekcji Jenny Fairy Retro Vibes w CCC

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa z naprawdę ogromnym zaangażowaniem prowadzi swój profil na Instagramie. W mediach społecznościowych udziela się niemalże codziennie, dodając posty oraz obszerne InstaStory. Poruszane przez nią tematy dotyczą zarówno przeróżnych kwestii społecznych, ale także dotyczących jej bezpośrednio: zarówno życia zawodowego, jak i prywatnego. Nie brakuje także tematów urodowych oraz modowych. Julia słynie ze swoich genialnych stylizacji oraz uwielbienia dla mody. Dla tysięcy kobiet w całej Polsce jest inspiracją! W ostatniej stylizacji, którą opublikowała na Instagramie, uwagę zwróciły zwłaszcza żółte buty oraz torebka! Jak Wam się podobają?

Instytut Pantone zapowiedział, które kolory będą najmodniejsze w tym sezonie. Zaskakujący wybór?

Żółte buty i torebka Julii Wieniawy

Kiedy tylko Instytut Pantone ogłosił kolory na 2021 rok, kobiety zwariowały na ich punkcie. Piękny odcień szarości oraz słoneczna żółć inspirują nas w wielu dziedzinach: wystroju wnętrz, architekturze, do wykonania manicure oraz stworzenia genialnych stylizacji! Julia Wieniawa po raz kolejny udowodniła, że wie, co się dzieje w modzie. Od jej monochromatycznej żółtej stylizacji nie sposób oderwać wzroku! Gwiazda tym razem zdecydowała się na modne dodatki z sieciówki. To zakup na każdą kieszeń! Zacznijmy od torebki. Pochodzi z kolekcji marki Jenny Fairy, która dostępna jest w sieci sklepów CCC. Wykonana z ekologicznej skóry ma piękny żółty odcień. Posiada jedną dużą kieszeń zapinaną na suwak. Torebka kosztuje 99,99 złotych. Jednak prawdziwą ozdobą są fenomenalne klapki, również od Jenny Fairy. Wysoka platforma to jedno z najmodniejszych w tym sezonie rozwiązań. Jeśli Tobie także podobają się klapki Julii, musicie być przygotowane na wydanie 119,99 złotych. Jak Wam się podoba taki żółty total look?