Gwiazdy bywają na oficjalnych imprezach bez bielizny, ale swoje kreacje noszą tak, by nikt nie widział więcej niż to, co sami chcą pokazać.

A Monika Pietrasińska promując serial Miłość na bogato zapewne nie zdawała sobie sprawy, że ta sukienka ją obnaży… Krótko potem portale plotkarskie obiegły bardzo zdjęcia intymnych części ciała gwiazdki.

Wybór kreacji był ryzykowny jeszcze z innego powodu – blogerka, autorka bloga Szezel.pl, zarzuciła celebrytce bezczelne noszenie podróbki wielkiego projektanta

Jako blogerka modowa uważam, że noszenie podróbek kreacji znanych projektantów to jawne wspieranie kradzieży czyjejś własności intelektualnej – uczyniła to tym razem Pani Monika Pietrasińska, zakładając na imprezę Vivy podróbkę kreacji Georges Chakra Couture – czytamy. W oryginalnej sukni kreatora z kolekcji Spring 2013 pojawiła się natomiast Kelly Rowland na rozdaniu nagród Grammy. Przy czym w tej kolekcji nie ma krótkiej wersji sukni, co można łatwo sprawdzić. Prawnik Pani Pietrasińskiej wypowiedział się na temat komentarzy i zdjęć, które ponoć uwłaczają jej godności(pojawiła się nawet prośba o usunięcie zdjęć, na których widać intymne części ciała celebrytki w tejże sukience), sama Pani Pietrasińska twierdzi, że zdjęcia”naruszają jej dobre imię oraz prawo do intymności”, a wystarczyło po prostu nie nakładać podróbki!

Wpis kończy pytanie skierowane do prawnika Pietrasińskej:

Co Pan powie na to, że Pana klientka nosi podróbki i tym samym wspiera kradzież własności intelektualnej projektanta Georges Chakra?

Kelly Rowland faktycznie wygrała ten pojedynek. Długość do ziemi sprawia, że sukienka jest odważna, ale w dalszym ciągu elegancka. Pietrasińska ze wszech miar po prostu zniszczyła ten projekt.

Monika Pietrasińska w PODRÓBCE sukienki Georgesa Chakry?
fot. PR Photos