Monika Kozakiewicz wzięła udział w sesji zdjęciowej, a efekty zachwyciły jej fanów. Celebrytka prezentuje się znakomicie w tej stylizacji! Sukienka marki Sherri Hill robi ogromne wrażenie! Została ona… wypożyczona na potrzeby wykonania tych wyjątkowych zdjęć. Zobacz koniecznie, jak wygląda i ile zapłacisz za możliwość założenia tej kreacji! Wypożyczalnie ubrań stają się coraz popularniejsze.

Monika Kozakiewicz zdradziła sekret swojej opalenizny. Tak nakłada samoopalacz!

Monika Kozakiewicz w mediach społecznościowych

Monika Kozakiewicz była uczestniczką pierwszego sezonu kultowego już programu „Love Island. Wyspa miłości”. Prywatnie jest wizażystką i ma na koncie kilka współprac z gwiazdami, między innymi Dodą, Ewą Chodakowską czy Karoliną Gilon. Na swoim Instagramie bardzo często chwali się efektami swojej pracy i wykonanymi makijażami. Monika uwielbia korzystać z mediów społecznościowych, a na jej koncie nie może zabraknąć nie tylko zdjęć związanych z jej pracą, ale również życiem prywatnym oraz jej sukcesami. Nie może też zabraknąć zdjęć w fenomenalnych stylizacjach. Na ostatnich opublikowanych zdjęciach pokazała się w przepięknych sukienkach. Wypożyczalnie ubrań wciąż prężnie działają i to właśnie dzięki jednej z nich – La Poudre – udało się wykonać te ujęcia!

Monika Kozakiewicz z Love Island w modnym sweterku za 79,99 PLN!

Wypożyczalnie ubrań są coraz popularniejsze?

W czasie, w którym coraz modniejsze i coraz bardziej powszechne jest życie według idei zero waste, wypożyczalnie ubrań stają się coraz popularniejsze. Zamiast kupować ubrania na raz, wiele z nas decyduje się na wypożyczenie kreacji. Dzieje się tak również w przypadku sesji zdjęciowych. Na taki krok zdecydowała się między innymi Monika Kozakiewicz. Na tym zdjęciu ma na sobie kreację, na którą musiałaby wydać 3500 zł (według cennika La Poudre), natomiast jej wypożyczenie to koszt 429,00 zł! Jak Wam podoba się stylizacja, którą wybrała celebrytka? Waszym zdaniem wypożyczanie ubrań to dobry pomysł?