Nie ma bardziej romantycznej pory roku niż ta, kiedy przyroda rozkwita pełnią barw. Nic dziwnego, że to wiosną młode pary pragną uroczyście wyznać sobie uczucie w gronie najbliższych. W MOHITO doskonale wiemy, że ślub to ważny moment nie tylko dla narzeczonej, ale również dla mamy i siostry, dlatego przedstawiamy nową kolekcję Lasting Moments. To kreacje, które idealnie wpiszą się w klimat ważnych uroczystości rodzinnych.

Potrzebujesz tylko tych 7 elementów, by stworzyć idealne i kompletne wiosenne stylizacje

Zachwycające swoją prostotą fasony, zwiewne materiały oraz kwiatowe printy utrzymane w pastelowych odcieniach to kluczowe elementy kolekcji. Oprócz modeli takich jak długie, kwieciste sukienki, tiulowe spódnice czy eleganckie damskie garnitury, Lasting Moments to również coś specjalnego na wieczór panieński – koszulki z napisami Bride To Be oraz Team Bride.

Stylizacje na wieczór panieński, ślub i wesele w MohitoStylizacje na wieczór panieński, ślub i wesele w Mohito

Stylizacje na wieczór panieński, ślub i wesele w Mohito

Stylizacje na wieczór panieński, ślub i wesele w Mohito

Ważnym elementem kolekcji są oczywiście ślubne kreacje – niekoniecznie konwencjonalne. Uwagę zwracają kopertowa plisowana suknia do ziemi w kolorze pudrowego różu oraz duet w kolorze śnieżnej bieli: długa tiulowa spódnica zestawiona z krótkim koronkowym topem. Są olśniewające w swojej prostocie, dalekie od przepychu. W towarzystwie skrupulatnie dobranych dodatków pozwolą stworzyć subtelne, a jednocześnie odświętne stylizacje. Zakochaj się w kolekcji Lasting Moments! Spraw, by ważne chwile zostały zapamiętane jako te najpiękniejsze!

 

Majówka z Netflixem trwa przez cały miesiąc. Co będziemy oglądać?

Mat.prasowy