Premiera kalendarza Dżentelmeni 2011 stała się pretekstem do spotkania w szerokim gronie. Pojawiły się aktorki, dziennikarki i piosenkarki.

Spośród wszystkich zdjęć z imprezy wybraliśmy te najciekawsze. Nowe fryzury, oryginalne dodatki, makijażowe hity.

Zobaczcie, kto tym razem pokazał, że ma wyczucie, a kto trafił swoją stylizacją jak kulą w płot.


Magdalena Boczarska w ulubionej czerni. Naszą uwagę zwrócił perfekcyjny, nieprzeładowany makijaż i świetne kolczyki. Idealnie zagrały z grzeczną fryzurą aktorki.


Partnerka Rinke Rooyensa miała na sobie skórzany top i spódnicę w panterkę z fantazyjną fałdą zdobiącą przód. Nie zapomniała o detalach – buty peep toes nie straszyły czarnymi rajstopami na palcach.


Joanna Jabłczyńska – skromnie i sexy. Zero dodatków, ulizana fryzura. Jak na nasz gust trochę zbyt monotonnie.


Karolina Malinowska ciążowy brzuszek pokazała w satynowej sukience. W ręce torebka Louisa Vuittona.


Dawid Woliński lubuje się w dużych marynarkach. Tym razem wystąpił w czarnym, fantazyjnym garniturze z szalowym kołnierzem. Do tego czarne buty z lakierowanej skóry. Bezpiecznie – seksownie – modnie.


Patrząc na Magdę Modrą mieliśmy przez chwilę wrażenie, że widzimy łyżwiarkę szykującą się do występu we free style’u. Czyż te buty nie kojarzą się Wam z obuwiem sportsmenek?


Szary szal, szare getry, szare botki. I wcale nie było nudno! Naszym zdaniem wierna swojemu stylowi Marysia Góralczyk wyglądała najlepiej ze wszystkich gości.


Małgorzata Socha z kolei porzuciła szary kolor. Przerzuciła się na czerń. Skóra i dzianina plus botki na obcasie w kształcie klocka.


Brawo Edyta Olszówka! Szczupła, pewniejsza swego seksapilu aktorka zrobiła ostatnio milowy krok w kierunku lepszego wizerunku. Na scenie prezentowała się świetnie!


Natalia Kukulska znów zmieniła fryzurę. Co sądzicie o tej metamorfozie?


Na koniec poddajemy pod Wasz osąd futrzaną czapę partnerki Rinke Rooyensa. Jak się Wam podoba?