Joanna Koroniewska właśnie wypoczywa na urlopie. Na swoim Instagramie zdradziła, gdzie spędza wakacje. Jak się okazuje, jest na Półwyspie Helskim! Gwiazda ochoczo dzieli się swoim sposobem na odpoczynek na Instagramie. Pokazała, jaki modny kostium kąpielowy wybrała na swoją wyprawę!

Maffashion w pięknym kostiumie kąpielowym. Kupisz go za niecałe 70 zł!

Modny kostium kąpielowy: wybór Joanny Koroniewskiej

Na Instagramie aktorki nie brakuje zdjęć z wypoczynku. Joanna jest osobą, która na swoich social mediach bardzo chętnie się udziela, co i raz dzieląc się z fanami swoim życiem. Ze względu na to, jak bardzo ceni sobie kontakt ze swoimi obserwującymi, wraz z mężem organizuje transmisje live, które nazywa „Domówką u Dowborów”. Widać, że podejście Joasi podoba się fanom, ponieważ jej Instagram obserwuje ponad 447 tysięcy osób! Podczas urlopu Joanna wciąż jest bardzo aktywna na swoim profilu. Wrzucane przez nią zdjęcia są pełne humoru: aktorka słynie z ogromnego dystansu do siebie. Na jednym ze zdjęć widać kostium kąpielowy, który wybrała Joasia. Wiemy, gdzie go kupiła!

Kostiumy kąpielowe z Lidla w genialnej cenie. Ta promocja może Cię zainteresować!

Modny kostium kąpielowy ze sklepu internetowego

Bikini, które ma na sobie Joanna, to kostium ze sklepu internetowego Born2be. Wyglądające jak wykonane na szydełku bikini wygląda niesmowicie. Bardzo trafny jest również dobór kolorów, który został użyty do jego wykonania. Pastelowe odcienie żółci, błękitu oraz różu wyglądają świetnie na białym tle. Bikini wciąż jest dostępne w sklepie, a teraz kupisz je w promocyjnej cenie! Aby je mieć, musisz być przygotowana na wydatek 59,99 zł. Ten kostium ma tylko jeden uniwersalny rozmiar, ale dzięki wiązaniom możesz go dopasować do swojej figury. Niestety, ze sklepu Born2be kupisz rzeczy jedynie przez Internet, jednak jest to wygodny sposób, z którego większość z nas woli i tak skorzystać. Skusicie się na modny kostium kąpielowy, który ma na sobie Joanna?