Oprócz minimalistycznych stylizacji na wybiegach na wiosnę 2023 r. najnowszy sezon modowy zaoferuje również sporo bardziej ryzykownych zestawów. Jeden z trendów polega na całkowitym porzuceniu spodni i noszeniu samej bielizny. Bottega Veneta i Victoria Beckham zaprezentowali stylizacje bez spodni, które już podchwytują celebryci.

Trendy w modzie, które całkowicie zdominują rok 2023

Na obu wspomnianych wyżej prezentacjach kolekcji modelki nie miały na sobie spodni, a zamiast nich na bieliźnie pojawiły się rajstopy zestawione z klasycznymi szpilkami i prostymi dzianinami. Projektanci do stylizacji bez spodni dodają również buty do kolan, aby stworzyć wrażenie, że wyjście bez spodni to nic wielkiego. Takie stylizacje promuje w mediach społecznościowych między innymi Kendall Jenner.

Na zdjęciu, które opublikowała jakiś czas temu na Instagramie, pozuje bez spodni oraz w czarnym swetrze. Wyglądałoby to jak domowa stylizacja gdyby nie to, że modelka miała na sobie szpilki. Zupełnie tak jakby zaraz miała opuścić mieszkanie. Myślicie, że trend przedostanie się do ulicznych stylizacji, czy jest zbyt ekstrawagancki? Dajcie znać w komentarzu.

„Miss Kataru” bez makijażu? Nadal nie możemy oderwać od niej wzorku