Okulary przeciwsłoneczne to nie tylko ochrona oczu przed szkodliwymi promieniami słonecznymi, chociaż to ich główna rola. Mają one przede wszystkim dbać o nasz wzrok, lecz także stanowią niesamowicie modny dodatek.

Oferta specjalna z Lidla: modne klapki z szerokim paskiem kupimy teraz za 19,99 zł!

Modne okulary przeciwsłoneczne

W tym sezonie modnych jest kilka kształtów okularów, jednak najbardziej pożądanym jest ten koci. Jest uznany za jeden z najbardziej kobiecych i ekstrawaganckich. Koci kształt to nic innego, jak wydłużone i podniesione w górę, w kierunku skroni oprawki. Podkreśla on kobiecość, nadając zalotnego charakteru stylizacji. Tego typu oprawki były bardzo modne w latach 50. XX wieku, ale od kilku sezonów cieszą się ogromną popularnością. Kobiety pokochały kocie okulary, że stosują takie oprawki nawet do szkieł korekcyjnych.

Modne okulary przeciwsłoneczne: koci kształt

Okulary słoneczne o takim kształcie nadają stylizacji ostrzejszego charakteru i zadziorności. Jako, że mają w sobie retro klimat, wielu osobom kojarzą się z elegancją oraz… kobiecością w stylu pin-up. Nie oznacza to jednak, że możesz je nosić jedynie do tego typu stylizacji. Świetnie sprawdzą się do casualowych jeansów czy luźnego podkoszulka. To będzie świetne urozmaicenie basicowego ubrania.

Śliczna sukienka w kolorze pastelowego fioletu. Bufiaste rękawki i dekolt karo to coś, za co ją pokochasz!

Modne okulary przeciwsłoneczne na wyprzedaży

W Mohito wciąż trwa wyprzedaż, na której możesz upolować nie tylko fajne ciuchy, lecz także dodatki. Zaliczają się do tego okulary. Znalazłyśmy kilka fantastycznych modeli w kocim kształcie, które wyszczuplą buzię i lekko ją wyciągną. A to wszystko za sprawą przedłużonej, uniesionej do góry oprawce. Wybrane przez nas modele kosztują zaledwie 29,99 zł za sztukę. To świetna cena, jak za taki ponadczasowy dodatek. Mamy pewność, że tego typu modele nie wyjdą z mody jeszcze przez kilka dobrych lat, dlatego warto zainwestować w niego teraz, gdy możesz go dostać w promocji.

Modne okulary przeciwsłoneczne źródło: mohito.com/pl