Kapelusze są modne w tym sezonie! To niezwykle praktyczny trend modowy: nie tylko pięknie wygląda, lecz także chroni nas przed słońcem.

Szyfonowa letnia sukienka na wielkie okazje. Ultrakobiecy model dostępny w Lidlu za… 9 zł!

Modne kapelusze na lato

Latem popularne stają się kapelusze słomkowe. Wyglądają niezwykle dziewczęco. Ten dodatek sprawia, że każda stylizacja nabiera delikatności i wdzięku. Jeśli do tej pory nie kupiłaś sobie kapelusza, możesz to zrobić dzięki świetnej ofercie Pepco.

Modne kapelusze w popularnym sklepie

Pepco już od jakiegoś czasu zaczęło wprowadzać do swojego sklepu letnią kolekcję ubrań. Odnajdziesz w niej wiele przydatnych i uniwersalnych ubrań, ale naszą uwagę zwrócił niezwykły, słomkowy kapelusz w genialnej cenie. Dostaniesz go za jedyne 19,99 zł! Jeśli zawsze zastanawiałaś się, czy będziesz się dobrze czuła w takim dodatku, to świetna okazja, aby go wypróbować. Tylko pamiętaj, aby się śpieszyć! Kapelusze są w ograniczonej ilości, więc po zniknięciu ze sklepów nie pojawią się ponownie!

Nie masz ochoty na kolejną sukienkę? Postaw na kombinezon z długimi nogawkami

Pepco sprzedaje modne kapelusze

Słomkowy kapelusz ozdobiony jest cekinowym napisem „Off Duty”. Ma szerokie rondo, które świetnie będzie ochraniało przed słońcem. Stylizację z kapeluszem możesz dopełnić modnymi espadrylami i wykonaną z naturalnych tworzyw torbą (modne są te wykonane z plecionki lub wiklinowe koszyki). Jeśli nie znajdziesz modnego kapelusza w jednym z punktów nie martw się – na stronie Pepco możemy odnaleźć oświadczenie, że oferta w sklepach może różnić się pod względem ilości i dostępności asortymentu, dlatego spróbuj poszukać go w innym sklepie!