Bermudy są jednym z najmodniejszych modeli na lato 2021! Dla niektórych z nas to o wiele bardziej komfortowy wybór niż krótkie szorty. Modne bermudy są kompromisem dla dziewczyn, które obawiają się nosić krótsze kroje lub nie mogą ich założyć ze względu na dress code. W tym roku są wykonane z przeróżnych materiałów i o przeróżnych krojach.

Szorty idealne na lato? Asia Opozda i Kasia Dziurska wybrały ten model!

 

Bermudy – skąd się wzięły w modzie?

Bermudy, podobnie jak wszystkie spodnie, przywędrowały do nas z męskiej szafy. Niegdyś kojarzone były z żołnierzami oraz biznesmenami, teraz są popularnym wyborem dla każdej z nas. Charakterystyczna jest ich długość do połowy uda lub maksymalnie do kolan. Mogą być bardziej eleganckie lub w sportowym stylu. W tym roku w sieciówkach pojawiło się bardzo dużo propozycji. Tak oto mamy możliwość cieszyć się naprawdę sporym wyborem. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Przede wszystkim wyróżnia je niesamowity komfort noszenia. Latem zapewniają nam przewiew oraz luz. W przeciwieństwie do szortów nie musisz być tak ostrożna przy chodzeniu i poruszaniu się – nie ma w nich ryzyka, że przypadkiem pokażesz coś, czego nie chciałaś.

 

Sonda

Bermudy

Wolisz bermudy czy szorty?

Dzianinowe szorty, które coraz częściej pojawiają się na Instagramie. 10 najfajniejszych par dostępnych na rynku

Jak je stylizować?

W tym roku modne są zarówno bermudy w sportowym stylu, wykonane z dresowej dzianiny, jeansu jak i te eleganckie, zaprasowane w kant. O ile sportowe, luźne modele możesz nosić z pełną swobodą, o tyle te elegantsze modele będą wyglądać fenomenalnie w połączeniu z oversize’ową marynarką i mokasynami. Taka stylizacja będzie elegancka, ale niewymuszona i bardziej „na luzie”. Taki look będzie fantastyczny podczas ważnej kolacji lub w pracy. Co w tym roku przygotowały dla nas sieciówki? Przykłady ich propozycji i inspiracji znajdziemy na Instagramach marki. Które podobają się Wam najbardziej?