Z trendami jest tak, że ani się obejrzysz, a już pojawiają się wszędzie. Tak właśnie było z opaskami do włosów. Pojawiły się znikąd, a nagle każda fanka mody miała przynajmniej jedną w swojej kolekcji. Odkąd wróciły do łask minęło trochę czasu, to wciąż cieszą się ogromną popularnością. Są świetnym elementem każdej stylizacji!

Biżuteria z Zary. Modne akcesoria w genialnych cenach! Musisz skorzystać z tej genialnej oferty!

Modne akcesoria: opaski do włosów

Opaski są idealnym akcesorium na lato. Odgarniają włosy z naszej twarzy, sprawiając, że jest nam o wiele wygodniej i nie musimy się męczyć z przyklejającymi się do policzków i czoła kosmykami. Dają nam całkowitą swobodę, jednocześnie będąc miłym modowym akcentem, który podkreśla charakter wybranej przez Was stylizacji. Modne są zwłaszcza te duże modele, które mają w środku wypełnienie. Tworzą wokół głowy coś w rodzaju ozdobnej aureoli. Dla osób, które zazwyczaj nie mają pomysłu na upięcie, są wręcz wybawieniem. Wystarczy założyć opaskę, aby przemienić nudne rozpuszczone włosy w stylową fryzurę!

Krótka historia powracających trendów. Modne fryzury z lat 60.!

Modne akcesoria w sieciówkach

Opaski do włosów, podobnie jak i inne akcesoria, warto kupować w sieciówkach. To niesamowita oszczędność, a dodatkowo pozwala kupić więcej różnorodnych modeli za przystępną cenę. Zabawa akcesoriami, dobieranie nowych zestawów odświeżą Waszą szafę i Wasze ulubione zestawienia ubrań. To dzięki nim tchniecie odrobinę nowego życia w ukochane stylizacje. Opaska, którą udało nam się znaleźć, idealnie wpisuje się w trendy. Ma przepiękny jasny wielbłądzi kolor i jest nieco większa, dzięki czemu nie ginie wśród włosów. Plecionka wygląda niezwykle stylowo. W ofercie Stradivariusa kosztuje ona 25,90 zł! To dobra cena za tego typu dodatek. Możecie go dorzucić do swoich zakupów – z pewnością Wam posłuży jeszcze przez kilka sezonów! A jakie są Wasze ulubione akcesoria?

Modne akcesoria źródło: stradivarius.com/pl