Jeden z najbardziej uznanych polskich projektantów przygotował limitowaną kolekcję specjalnie dla Limango. Kolekcja będzie dostępna od 6 października wyłącznie dla członków klubu zakupowego Limango.

Bardzo chętnie biorę udział w projektach internetowych, bo nie mam wątpliwości, że moda sukcesywnie będzie przenosić się do Internetu. Limango to wyjątkowe miejsce w sieci, dlatego zdecydowałem się przygotować ekskluzywną kolekcję specjalnie dla członków Klubu. Stworzyłem ja z myślą o kobietach, łączących na co dzień różne role, którym zależy, by nie tylko wyglądać dobrze i stylowo, ale także czuć się bardzo komfortowo. Cieszę się, że dzięki Limango będę mógł moje projekty zaprezentować szerszemu gronu osób – mówi Łukasz.

Modna współpraca - Łukasz Jemioł dla Limango

Członkowie klubu zakupowego Limango, przez kilka dni będą mogli kupić kolekcję Łukasza Jemioła w bardzo korzystnych cenach. W ofercie oprócz rzeczy z kolekcji BASIC będą także wzory zaprojektowane specjalnie dla Limango.

Staramy się, by nasza oferta była ciekawa i by nasi Klienci mieli dostęp do wyjątkowych rzeczy, których nie kupią nigdzie indziej – mówi CEO Limango, Martin Solarski. Dlatego zaprosiliśmy do współpracy Łukasza Jemioła, jednego z najlepszych i najbardziej lubianych polskich projektantów i zaproponowaliśmy mu stworzenie kolekcji specjalnie dla nas. Łukasz przygotował dla Limango niezwykłą mini kolekcję ubrań, które każdy z nas chciałby mieć w swojej szafie. Nie mam wątpliwości, że kolekcja spotka się z ciepłym przyjęciem.

Modna współpraca - Łukasz Jemioł dla Limango

W przypadku Łukasza Jemioła, kolekcja BASIC nie oznacza uproszczeń. W kolekcji znajdziemy wysmakowane geometryczne konstrukcje i unikatowe, niepowtarzalne materiały, które poddano specjalnej obróbce sprania i farbowania. Motywem przewodnim są charakterystyczne dla Jemioła miękkie i wygodne dzianiny, z których projektant uszył oryginalne kurtki, T-shirty, spodnie, spódnice i szale. Kolorystyka to głównie szarości, niebieskości i popiele. Wśród stonowanej palety znalazł się także kolor różowy, w charakterystycznym dla Limango odcieniu magenta, wybrany przez Łukasza specjalnie do mini kolekcji.

Ubrania zaprojektowane dla Limango świetnie sprawdzą się na co dzień, łączą w sobie świetne wyczucie trendów oraz komfort noszenia. Powstały z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia, takich jak Ania Przybylska, ambasadorka Klubu. Łukasz tworzył tę kolekcję właśnie z myślą o kobietach takich jak Ania, które łączą na co dzień pracę zawodową z rolą mamy.

Ambasadorka Limango na wielkie gale często wybiera kreacje Łukasza, ale także chodzi w ubraniach projektanta na co dzień. Teraz jej garderoba powiększy się o niezwykłe projekty, które Łukasz zaprojektował dla Limango.

Kocham zakupy w sieci! Jak każda mama mam mało czasu, a Limango daje mi olbrzymi komfort zakupów bez wychodzenia z domu, wysoką jakość produktów oraz świetne ceny. Uwielbiam też rzeczy od Łukasza Jemioła. Bardzo cieszę się, że będą dostępne w Limango i że Klubowiczki również będą miały okazję je kupić – wyznaje Ania.

Modna współpraca - Łukasz Jemioł dla Limango

Modna współpraca - Łukasz Jemioł dla Limango

Modna współpraca - Łukasz Jemioł dla Limango

Modna współpraca - Łukasz Jemioł dla Limango