Już wcześniej wspominałyśmy o tym, że hiszpanki są jednym z najmocniejszych trendów tego lata. Ta sukienka tylko to potwierdza, ponieważ ten wyjątkowy model z Zary pokochały influencerki.

Modna sukienka na lato

W tym roku letnia kolekcja Zary obfituje w perełki! Teraz Instagram podbija piękna sukienka, która, chociaż pochodzi z najnowszej kolekcji, jest w bardzo przystępnej cenie! To mini z hiszpańskim dekoltem. Model dzięki marszczeniu świetnie podkreśla sylwetkę, a piękna falbana dodaje zwiewności. Nie dziwimy się, że ta sukienka skradła serca influencerek!

Ta sukienka za 79,99 zł jest idealna na weekend! W połączeniu z okularami i apaszką wygląda bosko

 

 

 

Sukienka z Zary wpisuje się w letnie trendy: ma hiszpański dekolt, jest dopasowana do figury i ma przepiękny, czysty odcień bieli. Świetna wiadomość jest taka, że możemy ją dostać w bardzo przystępnej cenie – kosztuje jedynie 139 zł. Biorąc pod uwagę ceny sukienek z najnowszych kolekcji, ta jest przyjazna dla portfela! Możecie ją kupić online na stronie Zary. Dostępna jest w rozmiarach od XS do XXL. Bardzo nas cieszy pełna rozmiarówka, bo ta modna sukienka na lato świetnie sprawdzi się na wielu figurach!

Ubrania z Lidla: Nieśmiertelny wzór i ponadczasowa klasyka. Ta sukienka to wielki HIT za 29,99 zł!

Ekologiczna modna sukienka na lato

Sukienka pochodzi z ekologiczniejszej linii ubrań Zary, czyli JOIN LIFE, Care for water. Oznacza to, że wyprodukowano ją przy użyciu mniejszej ilości wody. Jak Zara to osiąga? Na stronie internetowej możemy przeczytać, że producent wdraża zamknięte cykle, które pozwalają na wielokrotne wykorzystanie wody lub technologii takich jak ozon lub Cold Pad Batch.

 

Modna sukienka na lato