Sekret smukłej, idealnie wyrzeźbionej sylwetki Jessiki Biel? To ćwiczenia 6 dni w tygodniu i niezwykle surowa dieta. Aktorka nie je… Właściwie to łatwiej powiedzieć, co je: owoce, warzywa i… tyle. Tyle poświęceń dla wyglądu? Okazuje się, że nie tylko. Więcej tutaj.

 

O zgrozo! Marcia Cross zamieniła swój płomienny, rudy kolor włosów na blond. Spokojnie, to tylko na potrzeby filmu. Więcej tutaj.

 

Jest gorzej, niż źle, ale Ke$ha kocha swój „śmieciowy” styl. Pod linkiem znajdziecie zdjęcia z jej najnowszego teledysku. Więcej tutaj.

 

Czy Rihanna operowała sobie nos? Naszym zdaniem różnicy nie widać (przecież TYLE rzeczy można zatuszować makijażem!), ale kilku chirurgów plastycznych upiera się, że zabieg był. Można sprawdzić samemu. Więcej tutaj.

 

Sędziowie America’s Next Top Model widzieli już wiele, a mimo to tak szczupła talia sprawiła, że oczy otworzyły się im szerzej. Nam też. Więcej tutaj.

 

Piękny Baptiste Giabiconi zachwyca nas od dawna. Zachwycił i Karla Lagerfelda, który paraduje z młodym faworytem po St Tropez. Jeszcze nie za rączkę, ale o co chodzi, wszyscy wiedzą. Więcej tutaj.

 

Wiemy, że przy dzisiejszych możliwościach z każdego można zrobić modela i modelkę, a mimo to sesja Evan Rachel Wood robi na nas wrażeine. Jest po prostu piękna! Więcej tutaj.

 

Botoks w odwrocie – Teri Hatcher przekonuje, że nie sięga już po zastrzyki z botuliny. Na dowód zdjęcia jej jakże ekspresyjnej twarzy. Jak to mówią: „Winny się tłumaczy”. Czyż nie tak? Więcej tutaj.