Jeżeli jesteście fanami kultowego programu Top Model, to mamy dla Was dobrą wiadomość, a mianowicie MODIVO już po raz czwarty jest partnerem tego programu. Możecie więc liczyć nie tylko na emocje związane z perypetiami kandydatów na modeli i modelki, ale możecie też podziwiać wspaniałe ubrania.

MODIVO partner programu Top Model – przenieś się w świat w mody

W każdą sobotę na antenie telewizji TVN emitowany jest premierowy odcinek Top Model. Ten program cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością. Wyobraźcie sobie, że średnio program ogląda ponad pół miliona widzów. Widzowie mogą śledzić losy osób marzących o karierze modelek i modeli. Walczą oni o zwycięstwo, które niejako jest przepustką do międzynarodowej kariery. W każdym odcinku biorą oni udział w trudnych sesjach zdjęciowych, które jednocześnie są bardzo rozwijające i przygotowują ich do pracy, która bywa bardzo ciężka. Ich potyczkom już od pierwszego odcinka towarzyszy MODIVO. Uczestnicy zapraszani są do wykonywania zadań, w których na pierwszym miejscu jest moda. Dzięki niej mogą pokazać siebie. Ubrania wykorzystywane podczas sesji zdjęciowych pochodzą z kolekcji różnych projektantów i domów mody i  można je zobaczyć i zakupić na stronie: https://modivo.pl/b/top_model.

Modivo Top Model

Na MODIVO znajdziesz ubrania najlepszych producentów w korzystnych cenach

Każdy z Was może poczuć się jak model czy modelka dzięki ubraniom dostępnym na stronie MODIVO. Pochodzą one od najlepszych projektantów, a dodatkowo na stronie możecie znaleźć je w bardzo korzystnych cenach. Jeżeli nie macie pomysłu na swoje outfity, to możecie zainspirować się stylizacjami przedstawionymi w programie Top Model. Trzeba wiedzieć, że ubrania z oferty MODIVO wykorzystywane są w wielu pokazach, ale też podczas zadań specjalnych. Jednocześnie zwycięzca odcinka Top Model występuje w wizerunkowej sesji zdjęciowej, która jest wręcz zachwycająca. Pamiętajcie, że stylizacje inspirowane Top Model dostępne są także w aplikacji MODIVO. Ubrania znajdziecie również w sklepach stacjonarnych i sklepie online na stronie: https://modivo.pl/c/modivo/akcja:top_model. Wreszcie świat wielkiej mody stoi i przed Wami otworem. Możecie oglądać perypetie kandydatów na modeli i modelki, ale też nosić ubrania najlepszych marek – takie same jakie mają gwiazdy programu.

Modivo Top Model

MODIVO promuje uczestników Top Model

Już od czterech edycji programu Top Model MODIVO jest jego partnerem. Dzięki tej współpracy uczestnicy programu mają szansę pierwszego zaistnienia w modowym świecie. Ich wizerunki są bowiem promowane na stronie MODIVO, gdzie prezentują stylizacje z programu. Obecnie na MODIVO można zobaczyć stylizacje wykorzystane w 12 edycji programu oraz poznać uczestników, aspirujących modeli i modelki. To świetna szansa na rozwój kariery i wybicie się w świecie mody. Jednocześnie to także dobra okazja dla widzów, by poznać uczestników, ale też zobaczyć jak dobrze radzą sobie podczas profesjonalnych sesji. Swoją drogą ich stylizacje mogą być inspiracją do Waszych outfitów nie tylko tych wyjściowych, ale też codziennych. Możecie zobaczyć, że nawet moda w stylu casualowym może być wyjątkowa i zachwycająca. Dzięki stronie MODIVO możecie znaleźć szereg inspiracji, które wykorzystacie do tworzenia stylizacji na co dzień, do pracy czy na większe wyjścia. Dowiecie się jak łączyć ubrania, fasony, kolory czy tkaniny.

Artykuł sponsorowany

Modivo Top Model