Podobno rozmiar nie ma żadnego znaczenia. Podobno… To dlaczego modelki, zarówno te „normalne”, wybiegowe, jak i te plus size, wzbudzają tyle emocji? O tych pierwszych często mówi się, że są za chude, o tych drugich zupełnie na odwrót. Dzisiaj mamy dla Was zdjęcia z kampanii reklamowej marki Lonley Label. Jesteście ciekawe?

ZOBACZ: MODELKI PLUS SIZE W KAMPANII PRZECIWKO PRZERWIE MIĘDZY UDAMI

Zdjęcia z kampanii, do których zapozowały gwiazdy serialu Dziewczyny, Lena Dunham i Jemima Kirke, „hulają” po sieci od kilku dni i wzbudzają niemałe kontrowersje. Wszystko przez to, że nie znajdziecie na nich ani grama retuszu! Cellulit, rozstępy, fałdki… Modelki udowadniają, że nie mają nic do ukrycia.

Kampania jest częścią projektu Lonely Girls Project i ma na celu „walkę” z uprzedmiotowieniem kobiet. Jej twórcy nie chcą, żeby kobiety były postrzegane wyłącznie jako obiekt seksualny, według nich takie spojrzenie jest sprawką mediów i branży modowej.

Marka Lonley postanowiła zaprezentować swoją bieliznę w sposób, którego nigdy wcześniej nie widziałyśmy w reklamie. Tym razem zabrakło wyuzdanych póz i podkreślania za wszelka cenę kobiecych kształtów. Jest naturalnie, zupełnie tak jak na co dzień.

ZOBACZ: NAJPIĘKNIEJSZE MODELKI PLUS SIZE, KTÓRE PODBIŁY ŚWIAT MODY!

Co myślcie o takim pomyśle?

Modelki plus size i zupełny brak retuszu - dobre połączenie? (FOTO)

Modelki plus size i zupełny brak retuszu - dobre połączenie? (FOTO)