Każda kobieta marzy o pełnych, seksownych ustach. I kiedy wstrzykiwanie kwasu z roku na rok staje się coraz popularniejsze, modelka Victoria’s Secret Josephine Skriver zaskakuje swoim sposobem na naturalne powiększanie ust. Codzienna rutyna pielęgnacyjna Dunki to fantastyczna inspiracja dla każdej z nas!

Naturalny makijaż- najgorętszy trend sezonu jesień-zima 2017/2018

Modelka przygotowuje się do długo wyczekiwanego show Victoria’s Secret w Szanghaju. Przed pokazem musi dbać o swoją cerę w wyjątkowy sposób. Zwykle budzi się z opuchniętą i „wygniecioną” twarzą (aniołki są takie same, jak my!), więc poranek zaczyna od… wałkowania twarzy. Kosmetyczny wałek do masażu twarzy przygotowuje jej buzię do przyjęcia makijażu naturalnego.

Kosmetykiem, którego nigdy nie pomija, jest olejek do twarzy La Prairie. Po nałożeniu olejku na skórę wyrównuje koloryt za pomocą dwóch różnych odcieni płynnego podkładu Giorgio Armani. Do tej pory wszystko wygląda łatwo prawda? Malowanie brwi to ulubiony moment modelki, ponieważ jak to ujęła: jeśli twoje brwi są wspaniałe, wszystko jest wspaniałe.

Kredką do brwi Anastasia Brow Kit domalowuje subtelne kreski, a potem rozczesuje je szczoteczką. Wodoodpornym tuszem podkreśla rzęsy. Pamiętajcie o zewnętrznych kącikach! To optycznie powiększy Wasze oczy. Kilka pociągnięć bronzerem i skóra wygląda jak po dniu spędzonym na słońcu. Ostatni szlif? Nasz ulubiony.

Naturalne powiększanie ust według Josephine Skriver

Jej sposób na powiększanie ust to prawdziwa magia. Kilka ruchów szczoteczką do zębów, usuwa martwy naskórek. Co więcej, sprawia, że wargi wyglądają na zaróżowione i delikatnie puchną! To fantastyczny i bezpieczny sposób na ich optyczne powiększenie. Jeśli marzysz o jeszcze lepszym efekcie, wykonaj szczotkowanie z naturalnym peelingiem. Wymieszaj brązowy cukier z wiórkami kokosowymi, olejem kokosowym i olejem jojoba. Następnie masuj usta peelingiem przy użyciu szczoteczki do zębów.

Nic wielkiego? Zobacz film i wypróbuj jej sposób sama!

rise and shine #raidernation ☠️🏈🖤 it’s time to beat the dolphins!!! #footballsunday

Post udostępniony przez Josephine Skriver (@josephineskriver)

I feel extremely grateful for the life I have been given! must have been born under a lucky star. ⭐️

Post udostępniony przez Josephine Skriver (@josephineskriver)

how is everyone today? 😊

Post udostępniony przez Josephine Skriver (@josephineskriver)

it’s about one thing today: BEAT THE CHIEFS !! #raidernation

Post udostępniony przez Josephine Skriver (@josephineskriver)