Kiedy myślimy o stylizacjach biurowych, istnieje kilka nieśmiertelnych krojów, które od razu przychodzą nam na myśl. Są to białe koszule, spodnie zaprasowane w kant oraz… ołówkowe spódnice! To jeden z największych hitów biurowej mody.

Modna sukienka Weroniki Rosati skradła serca internautek. Romantyczna stylizacja pochodzi z polskiego sklepu!

Moda biurowa: nieśmiertelna klasyka

W modzie biurowej, podobnie jak i tej casualowej, pojawiają się pewne trendy, które znikają po jakimś czasie. Nie jest ich tak dużo, ponieważ dress code zazwyczaj opiera się na prostej klasyce, jednak istnieją. Podobnie, jak w każdym innym przypadku, moda biurowa również dzieli kobiety na dwa obozy: fanki nie wychodzącej nigdy z użycia mody klasycznej oraz zwolenniczki zaburzających tradycyjny ład trendów. Jest jednak pewien model, który w swojej szafie powinna posiadać każda z nas, niezależnie od upodobań. Mowa o spódnicy ołówkowej.

Moda na lato: kierunek – tropiki! Wzory i dodatki, które zapewnią Ci modne stylizacje

Moda biurowa: spódnica ołówkowa

W ofercie Lidla 27 sierpnia pojawią się biurowe klasyki: koszule, spodnie z zaprasowanym kantem, sukienki, marynarki oraz spódnice ołówkowe. To najbardziej klasyczny krój: prosty z rozporkiem z tyłu, który ułatwia poruszanie się. Spódnica sięga tuż za kolano. Do wyboru są dwa warianty kolorystyczne: szary w delikatną kratę oraz gładki czarny. Rozmiary, które pojawią się w ofercie, to XS-L. Cena spódnicy jest oszałamiająca – za ten biurowy klasyk zapłacisz zaledwie 29,99 zł! Takiej oferty nie sposób przegapić, dlatego radzimy pośpieszyć się z zakupem! Spódnica to oferta limitowana, więc szybko może się wyprzedać. Biorąc pod uwagę fakt, że dostępna będzie jedynie w ofercie stacjonarnej, możemy się spodziewać, że dość szybko zniknie ze sklepowych półek. Serdecznie Was zachęcamy do zerknięcia na ofertę Lidla, gdyż od 27 sierpnia pojawi się w nim mnóstwo biurowych perełek, które warto mieć w swojej szafie! Skusicie się na zakupy?

Moda biurowa źródło: lidl.pl