Kasia Tusk z początku była znana jako córka Donalda Tuska. Bardzo często określano ją mianem „szafiarki”, ponieważ prowadziła modowego bloga. Mimo prześmiewczego tonu, Kasia nigdy się nie poddała i całe swoje serce wkładała w inspirowanie Polek. Jej opór zaowocował – jakiś czas temu razem ze swoją wspólniczką otworzyły markę odzieżową, MLE Collection.

Kasia Tusk w przepięknej wełnianej sukience, która sprawdzi się w chłodniejsze dni. Teraz kupisz ją taniej!

MLE Collection i Kasia Tusk

W ostatnim czasie mogłyśmy podziwiać na Instagramie Kasi przepiękne widoki z jej rodzinnego regionu. W czasie, w którym wiele gwiazd zdecydowało się na podróże i wypoczynek, blogerka wraz ze swoją wspólniczką pracowały nad swoim projektem. Na swoim blogu poinformowała niedawno, dlaczego nie w głowie jej było plażowanie. Chodzi o rozwój firmy i nowe możliwości, które zaoferowała swoim klientkom.

MLE Collection

Do tej pory ubrania projektu Kasi Tusk mogłyśmy kupować jedynie przez Internet, jednak teraz się to zmieni. MLE Collection doczekało się bowiem stacjonarnego miejsca! Dzięki temu możemy przyjść i przekonać się, jak w rzeczywistości wyglądają projekty marki Kasi Tusk. Stacjonarnych zakupów możecie dokonywać do końca wakacji w showroomie Iconic Design, czyli w miejscu dla „miłośników wyrafinowanego wzornictwa”, jak to Kasia Tusk określiła na swoim blogu. Jeśli jesteście ciekawe tego punktu na modowej mapie Trójmiasta, to zachęcamy gorąco do odwiedzin.

Kasia Tusk sama zadbała o swoją fryzurę. Pokazała jak wygląda w grzywce

Kasia Tusk o MLE Collection na blogu

Otwarcie stacjonarnej sprzedaży Kasia ogłosiła między innymi na swoim blogu, gdzie wyjaśniła też, dlaczego zdecydowały się ze wspólniczką na ten krok tak późno: „Od minionej środy, po raz pierwszy, można obejrzeć i kupić rzeczy od MLE Collection stacjonarnie, w Gdańsku. Bardzo długo zwlekałyśmy z podjęciem takiej decyzji, bo po prostu nie znalazłyśmy wcześniej miejsca, które wpisywałoby się w wizję naszej marki”. Nie da się ukryć, że zafascynowane modą wspólniczki bardzo dbają o spójną i konsekwentną wizję marki, zarówno w wyglądzie projektów ubrań, jak i strony internetowej. Właśnie takie profesjonalne podejście powoduje, że wiele dziewczyn decyduje się na zakupy w MLE Collection. Na blogu Kasi możemy również znaleźć przydatne informacje o lokalizacji. Showroom znajduje się w Gdańsku przy ulicy Joachima Lelewela i otwarty jest od poniedziałku do piątku między 10:00 a 18:00 oraz w soboty między 11:00 a 15:00. Ważna informacja – rozmiarówka uzupełniana jest każdego dnia, więc nie musicie się obawiać, że nie traficie na swój rozmiar. Planujecie się wybrać do tego magicznego miejsca?