Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się w fantastycznym eleganckim looku. Uzupełniła go modną minitorebką! Czy to must have w naszych garderobach? Wygląda bardzo stylowo i z pewnością jest ozdobą w stylizacji, którą stworzyła celebrytka!

Jaką dietę stosuje Małgorzata Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan najlepiej ubraną gwiazdą?

Małgorzata Rozenek-Majdan przez wiele osób uważana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie. Sama gwiazda nie ukrywa swojego zainteresowania modą. Bardzo często pokazuje się w nowościach i perełkach ze swojej potężnej kolekcji ubrań. Jej stylizacje bardzo często robią ogromne wrażenie na internautkach, które, poza komplementowaniem, często dopytują o to, skąd pochodzą dane ubrania. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się informacjami. Jej szafa składa się zarówno z rzeczy z sieciówek, jak i od najdroższych projektantów. Bardzo często łączy je ze sobą, tworząc fantastyczne, nietuzinkowe stylizacje. Gwiazda dba też o detale i dodatki. Minitorebka, którą dobrała do eleganckiego looku, bardzo spodobała się internautkom. Wiemy, gdzie ją kupisz!

Najbardziej rozchwytywana torebka na świecie nosi imię księżnej Diany

Minitorebka marki Pinko. Warta swojej ceny?

Stylowa torebka pochodzi z jednej z kolekcji popularnej wśród gwiazd marki Pinko. Wykonano ją ze skóry licowej w metalicznym odcieniu srebra. Uwagę zwracają bogate zdobienia z metalu i błyszczących kamyków. Zamiast klasycznego paska do stworzenia torebki wykorzystano łańcuszek. Posiada ona komorę zapinaną na klapę i klaps magnetyczny. Torebka, jak na tak niewielkie rozmiary, ma dość wysoką cenę. W internetowym sklepie eobuwie kosztuje aż 839 złotych! Jak Wam się podoba torebka Małgorzaty Rozenek-Majdan? Waszym zdaniem jest warta swojej ceny?