Z nowymi fryzurami gwiazd bywa różnie. Czasem po obejrzeniu zjawiskowej metamorfozy od razu mamy ochotę umówić się do swojego fryzjera, ale są też takie przypadki, kiedy cieszymy się, że nasze włosy wyglądają tak dobrze i z pewnością nie chcemy już żadnych zmian.

Patrząc się na fryzurę Millie Bobby Brown na pewno można podziwiać jej imponująco długie pasma, ale jeśli chodzi o kolor, to w tym przypadku nie do końca jesteśmy pewne czy to odpowiedni odcień dla niej.

ZOBACZ TEŻ: MAKIJAŻ I FRYZURA KRISTEN STEWART OKRZYKNIĘTE NAJGORSZĄ STYLIZACJĄ MET GALA 2019

15-letnia aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie ubrana w suknię Valentino i w pięknym monochromatycznym różowym makijażu. Dopełnieniem całości była fryzura – imponująco długie włosy związane w wysoki kucyk.

Za nowe, doczepiane włosy odpowiada hollywoodzka fryzjerka gwiazd Adir Abergel. Przedłużone pasma wysoko podpięte sprawiły, że Millie była praktycznie nie do poznania, szczególnie z tyłu, za co odpowiada również nowy kolor.

Gwiazda Stranger Things jest znana ze swoich naturalnych, brązowych pasm, tymczasem na imprezie pojawiła się w miodowych, lekko rudawych włosach. Ten kolor nie był jednak korzystnym pomysłem. Ciemne od nasady i mocno rozjaśnione końce związane w kucy przypomniały niebyt udane ombre.

ZOBACZ TEŻ: JEŚLI JESTEŚ FANKĄ TEGO SERIALU NETFLIX’A TO ZAKOCHASZ SIĘ W NOWEJ KOLEKCJI H&M!

A Wam jak się podoba?