Miley Cyrus to jedna z tych gwiazd, o których można powiedzieć, że dorastały na oczach całego świata. Piosenkarka zaczęła swoją karierę bardzo wcześnie, przez wiele lat grała główną postać w serialu Hannah Montana, przez co stała się idolką milionów nastolatek. Wielkim szokiem dla wszystkich był jej bunt i całkowita zmiana wizerunku. Miley przez lata robiła wszystko, aby odciąć się od wizerunku słodkiej Hannah. Jej jeszcze niedawnych kontrowersyjnych ekscesów raczej nikomu nie trzeba przypominać…

ZOBACZ: MILEY CYRUS I NAJODWAŻNIEJSZA KREACJA NA GALI MTV VMA 2015

Wielkim zaskoczeniem było to, że ekshibicjonistka Miley zaczęła zmieniać i ocieplać swój wizerunek. Spoglądając na okładkę jej najnowszego singla można nawet odnieść wrażenie, że urocza Hannah Montana szykuje swój wielki powrót. No, może nie do końca, ale przynajmniej wulgarna Miley odchodzi w niepamięć. W jej przypadku to bardzo dziwne, ale dobre posunięcie.

Wracając do singla… Na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie zapowiadające najnowszy kawałek, naszą uwagę zwrócił… jej wielki pierścionek zaręczynowy! Trzeba przyznać, że jej narzeczony, Liam Hemsworth, nieźle się postarał! Diament na jej palcu wygląda bardzo imponująco.

ZOBACZ TEŻ: NOAH CYRUS O ŚLUBIE SIOSTRY I LIAMIE, KÓRY JEST DLA NIEJ…

Co myślicie o takiej zmianie?