Miley Cyrus od czasu ogłoszenia rozstania z Liamem Hemwsworthem znów znalazła się na celowniku mediów, które z uwagą śledzą każdy jej krok. Gwieździe nie wydaje się to jednak przeszkadzać i chętnie daje im powody do tworzenia kolejnych plotek.

Miley Cyrus przeszła metamorfozę. Wszystko odbyło się w… szpitalu

Fani obawiali się, że wokalistka mocno przeżyje rozstanie i znów powróci do wulgarnego stylu z czasów We can’t stop. Jednak wbrew ich obawom piosenkarka, która głośno deklarowała swoją wielką miłość do Hemswortha, nie wydaje się zbyt przejęta rozpadem związku.

Stylowa Heidi Klum lansuje modę na lateks. Fani: „wyglądasz obłędnie

Cyrus błyskawicznie wdała się w romans z Kailtynn Carter, a teraz z kolei widywana jest w towarzystwie Codiego Simpsona.

Noah Centineo ściął włosy. Fani: „oszpeciłeś się”

Paparazzim udało się  przyłapać ich podczas wypadu na sushi, a nowy związek wydaje się naprawdę dobrze wpływać na gwiazdę. Cyrus zachwycała stylizacją, sprawiając, że trudno było oderwać od niej wzrok.

Miley Cyrus w najmodniejszej sukience tego lata. Wygląda zjawiskowo

Wokalistka znana z zamiłowania do prowokacyjnego stylu, tym razem postawiła na prostotę – klasyczną jeansową spódnicę połączyła z czarnym topem, kozakami za kolano i niezwykle modnym w tym sezonie kaszkietem. Całość prezentowała się naprawdę stylowo, a uzupełniona o dwa warkocze, dodawała piosenkarce sporo dziewczęcego uroku.

Zainspirujecie się nią?