Michał Baryza, najprzystojniejszy uczestnik programu Top Model, w świecie modelingu radzi sobie doskonale. Regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, z kolei projektanci chętnie widzą go w swoich ubraniach na wybiegach.

Mięśnie Michała są coraz bardziej imponujące, choć jego fanki narzekają, że zanadto schudł. Model, który przyznaje, że ciężko pracuje na swój obecny wygląd, na swoim profilu pochwalił się zdjęciem sprzed 10 lat.

Michał Baryza ostro odciął się od przyjaźni z Top Model

Fotka sprawiła Internautom wiele radości – zafarbowane włosy, zabawna mina, jeszcze wątła klata wywołają uśmiech na każdej twarzy. Czy 10 lat temu Michał zapowiadał się na takie ciacho?

Jak się bawić to się bawić:))10 lat wcześniej… Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Dziecka dla Każdego kto się czuje jeszcze Dzieckiem. Są tu tacy?:)

Posted by Michał Baryza on 1 czerwca 2015

Vol. 2 dla Magazyn „Gentleman” :)Photo: Edyta Bartkiewicz PhotographyMake Up: Colette – Make Up Artist and StylistStyle: Aleksandra Orawczak – osobista stylistka&personal shopper

Posted by Michał Baryza on 28 maja 2015

Szlifujemy formę na pokaz paprocki&brzozowski ^^ „a to już tuuuż tuuuż”🚂- Kabaret Skeczów MęczącychUprzedzam pytania;))”to nie włosy to lustro”

Posted by Michał Baryza on 21 maja 2015